Ruce jsou bezpochyby naší vizitkou. Člověk jimi na sebe hodně prozradí. Odráží náš věk, vztah k čistotě i k péči o sebe samotné. Koušete si nehty? Máte zažloutlé prsty z cigaret? Stačí jeden pohled a všem je všechno jasné. Mít krásné a pěstěné ruce by mělo být samozřejmostí pro každého z nás, vždyť podáním ruky děláme jeden z prvních dojmů. Navíc upravené ruce působí na většinu lidí přitažlivě a sexy. Ačkoli jsme se naučili věnovat velkou pozornost naší pleti, pokožce rukou už takovou péči nedopřáváme. Přitom právě ruce dokážou prozradit náš věk lépe než tvář, protože je jako první zasahují projevy stárnutí kůže.

Pokožka rukou je namáhána každý den, působí na ni mnoho nepříznivých vlivů, včetně počasí. Všechny tyto faktory se na ní podepisují. Pokud tedy na sebe nechcete vypovědět příliš, je třeba věnovat rukám dostatečnou péči. Základem je čistota, ruce však nestačí jen omýt vodou a osušit. Protože mytím se z nich odstraňuje mazový film, je třeba je ošetřit hydratačním krémem. Noste ho všude s sebou a používejte několikrát denně, Vaše ruce Vám poděkují. Při péči o ruce rozhodně nesmíme zapomínat ani na nehty a manikúru – ta by měla být pravidelností alespoň jedenkrát týdně.

Ke krásným rukám Vám dopomůže krém na ruce Multi-Active, který zabrání stárnutí pokožky rukou, poskytne jí optimální hydrataci a obnoví její zdravý vzhled. Obsahuje vitamíny E, A a B, heřmánkový extrakt a řadu zvláčňujících a výživných olejů – slunečnicový, z makadamských oříšků, mandlový a z květu pomerančovníku. Obohacen je také o UV filtr, ktterý ochrání Vaše ruce před nepříznivými zevními vlivy.

Tip na článek:  Průvodce hubnutím během

Pozornost a pravidelnou péči bychom měli věnovat také našim nohám. Patří totiž k nejzatěžovanějším částem našeho těla, a tak si naši starost rozhodně zaslouží. Jak se cítí naše nohy, tak se cítí celé naše tělo. Popraskaná a neupravená chodidla nejen, že neudělají žádnou velkou parádu, ale zároveň Vám mohou zadělat na řadu zdravotních problémů, zanedbávat je se tedy rozhodně nevyplácí. K dostatečné péči přitom stačí tak málo – pouze pemza a krém na chodidla, kterým Vaše nohy ošetříte alespoň jednou denně.

Pokud chcete mít nohy jako v bavlnce, vyzkoušejte Multi-Activ Foot Cream, díky němuž bude Vaše pokožka hladká, vláčná, hydratovaná a díky příjemnému svěžímu aromatu také provoněná.

Se zatvrdlou kůží na chodidlech si poradí Callous Free Dry Oil, který ji krásně zjemní. Obohacen je o levandulový olej, olej ze světlice barvířské, kyselinu glykolovou a salicylovou. Díky praktickému rozprašovači je jeho aplikace velice snadná a rychlá.

Pro ty, kteří tráví většinu dne na nohou je tady lehký gel Tension Relief Foot, který poskytne úlevu unaveným nohám. Výborný je také na svalové křeče, napětí, stres, zmírnit dovede i problémy s křečovými žilami.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *