Auto Garage Mechanic Car Garage

Nebaví vás pokaždé pracně otevírat garážová vrata? Vadí vám pokaždé vystupovat z auta, abyste si otevřeli bránu? Pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením pohonu, díky kterému se budou vaše vrata či brána otevírat automaticky. A v takovém případě se můžete obrátit na nás!

Kdo jsme?

Jsme společnost AZPOHONY s. r. o. a svým klientům nabízíme komplexní řešení pro automatizaci bran, vrat, závor, vstupních a vjezdových systémů. Zabýváme se dodáváním a montováním závor, pohonů vrat a pohonů bran. Dodáme vám a namontujeme jak pohony křídlových bran, tak i pohony posuvných bran. A nejen to. V naší nabídce najdete také pohony pro garážová vrata, pohony pro sekční garážová vrata či pro závory. Navíc dodáváme i pohony bran Nice a Mhouse.

Co vám můžeme nabídnout?

V naší nabídce najdete pohony křídlových bran, a to jak pohony nadzemní, tak i podzemní. Podzemní pohony poslouží všem, kteří dbají na estetiku a design, neboť tento typ pohonu nijak nenarušuje vzhled brány. Nadzemní pohony lineární otevírají brány směrem ven a nadzemní pohony pákové se užívají pro brány s tlustými zděnými pilíři.

Tip na článek:  Jaký vysavač do malého bytu?

Také vám dodáme pohony posuvných bran, díky nimž bude otevírání brány (pojezdové brány i samostatné brány) plně automatizováno. Máme pro vás i pohony garážových vrat, které poslouží pro automatizaci sekčních nebo výklopných vrat, přičemž se jedná o cenově nejdostupnější automatizaci brány pohonem. V neposlední řadě pro vás máme i přístupové systémy a velké množství doplňků pro závory. V naší nabídce však nenajdete pouze pohony, ale také samotná garážová vrata s pohonem, GSM Alarmy či docházkové systémy.

Výhody a slevy

U nás nenajdete pouze širokou nabídku pohonů, ale také plno výhod a slev. Pokud jinde narazíte na nižší cenu, než jakou vám nabízíme my, neváhejte nás obratem kontaktovat. Naše společnost se zaměřuje na klienty, a tak vám můžeme opravdu nabídnout tu nejnižší cenu. Navíc za to, že jste nás upozornili, vám k tomu poskytneme další 5% slevu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *