Ryze pánské kadeřnictví v Praze, kde zapomenete na všechny strasti všedního života

Vzpomeňte si na vaše mládí. Hned po tom, co jste dorazili ze školy domů, hodili jste aktovku do nejtemnějšího kouta a vyrazili ven vstříc přátelům a novým zážitkům. Domů jste se vraceli za tmy a s první hvězdou. Neexistovaly mobilní telefony, tablety ani další vymoženosti současnosti a svět byl prostě jiný. Přátelský, důvtipný a krásný. Zamáčkněte slzu a nahraďte nostalgické vzpomínky novými zážitky. Odpočinout si, načerpat energii v příjemném prostředí, posedět u dobré whisky a popovídat si o všedních strastech i radostech vám pomůže vrátit se o několik desítek let zpět, do doby, kdy úsměv nic nestál a volného času jsme měli habaděj. S unikátní službou pro všechny moderní muže, přichází pánské holičství Praha Barber´s wife.

Profesionální služby v dobré společnosti

Ryze pánské kadeřnictví naleznete v metropoli Zličín, na Praze 5. Prapůvodní myšlenka otevříti holičství pouze pro muže, se zrodila v hlavě uznávané kadeřnice, jež získala praxi v zahraničí u těch nejuznávanějších kadeřníků a stylistů. Protože chtěla svým zákazníkům nabídnout vskutku profesionální servis, přišla s nápadem ryze pánského kadeřnictví a holičství, kde se pánové dočkají vysoce profesionálních služeb, dobrého pití, ale i kvalitní společnosti. Nenucená konverzace o všedních zážitcích, k tomu sklenka dobré whisky nebo lahev piva a relaxační rituál – to je přesně to, co v dnešní době potřebujeme. Konečně se ale našel někdo, kdo je ochoten povýšit kadeřnické umění na zcela novou úroveň.

Tip na článek:  Jděte za svým snem a pořiďte si ready made s. r. o.

Luxusní balíčky jako ideální dárek

Barber shop Praha je otevřen každý den od 10 do 21 hodin. Návštěvu si tedy můžete pohodlně naplánovat a objednat prostřednictvím kontaktu uvedeného na oficiálních stránkách. Zde také narazíte na speciální akce a balíčky, jež mohou posloužit třeba jako stylový dárek pro vašeho muže. Darujte pohodu, relaxaci, pobyt v dobré společnosti, lahodnou whisky a profesionální kadeřnické či holičské služby v jednom! Připomeňte svému drahému doby bezstarostného mládí, ale i to, že i v dnešní době je potřeba udělat si sem tam čas jenom pro sebe.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *