Začali jste podnikat a hledáte někoho, kdo pro vás vytvoří originální reklamní kampaň? Potřebujete navrhnout jedinečný logotyp či vybudovat firemní identitu? Sháníte grafické studio, jež se vám postará o všechny grafické práce? Pak jste na správném místě. Naše společnost se vaší zakázky velmi ráda ujme.

Kdo jsme?

Jsme reklamní agentura GRADESI (reklamní agentura Praha) a zabýváme se tvorbou originálních vizuálů od jednoduchých zakázek až po složité reklamní kampaně. Naše společnost se pyšní bohatými zkušenostmi a designéry s mnohaletou praxí z největších agentur v České republice. Ke každé zakázce přistupujeme jako k výzvě k novým nápadům a řešením.

Pro začínající firmy i firmy s dlouholetou historií zajistíme vlastní výjimečný firemní styl a originální design propagačních materiálů. Díky spolupráci s naším grafickým studiem o vás budou brzy všichni vědět a zákazníci si vás velmi snadno zapamatují. Vždyť dobře navržený grafický design je vynikajícím nástrojem pro zviditelnění se. Mimo to také napomáhá ke srozumitelnosti vašeho marketingového sdělení pro cílovou skupinu.

Tip na článek:  Bezpečnost práce

Co vám můžeme nabídnout?

Naše reklamní agentura má široké portfolio poskytovaných služeb. Nabídnout vám můžeme vše od vytvoření jednoduchého grafického vizuálu po vedení náročných reklamních kampaní. Specializujeme se především na firemní styl (Corporate identity), tvorbu firemních log, obalový design, webdesign a web bannery, DTP práce (DTP studio), sazbu knih a katalogů, POS materiály, katalogy i e-katalogy a letáky.

Design pro váš web

Webdesign Praha vám zajistí plné služby v oblasti designu webů. Vždyť webová prezentace je v dnešní době nedílnou součástí prezentace společností. Lidé se stále častěji obracejí na internet, kde hledávají pomoc. Díky námi vytvořené webové prezentaci zaujmete stávající i potenciální zákazníky a stanete se více vyhledávanými.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *