Peníze ihned

Potřebujete peníze ihned, ale nechcete platit nesmyslně vysoké úroky a poplatky? Máme pro vás skvělé řešení. Hypopůjčka je rychlá nebankovní půjčka bez ručitele a bez doložení příjmů. Ocení ji každý, kdo potřebuje půjčit rychle a bez zbytečných byrokratických průtahů.

Možná to taky znáte. Do výplaty zbývá ještě několik dní a najednou se rozbije lednice. Nebo se zpozdí výplata rodičovských příspěvků a vy nemáte na své obvyklé platby. Lidé se v podobných zoufalých situací často uchylují k zoufalým řešením, jako je půjčka od lichváře zpravidla s obrovským úrokem nebo přemrštěnými poplatky.

Nic takového vás s půjčkou od společnosti TGI Money a.s. naštěstí nečeká! Právě naopak, společnost nabízí podobné podmínky jako v bance a nízkou úrokovou sazbu – dokonce nižší než u spotřebitelských úvěrů v bankách nebo kreditních karet. Tak proč zatěžovat svůj rodinný rozpočet vysokými splátkami, když to jde i levně?

Hypopůjčka je tzv. americká hypotéka, tedy neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Americké hypotéky patří k velice výhodným úvěrům, které si u nás získávají stále větší oblibu. Je to tím, že jsou výhodné a představují jednoduchý produkt s rychlým vyřízením a minimem byrokracie. Navíc nikomu nemusíte skládat účty, na co jste peníze použili. Nezaleží na tom, zda potřebujete zaplatit účtenky nebo si chcete koupit novou ledničku, Hypopůjčka je vám k dispozici na cokoliv, co právě potřebujete.

Tip na článek:  Znáte produkt SIM půjčka? Podívejte se, co nabídne

Potřebujete-li peníze ihned, pak si zažádejte o Hypopůjčku. Je to snadné a rychlé. Nepožadujeme doložení příjmů a nedíváme se na registry dlužníků. Obejdete se bez potvrzení o příjmech, bez výpisů z účtu, prostě bez všech zbytečných dokladů a formalit. Vše, co musíte udělat, je vyplnit krátký online formulář na našich webových stránkách.  Zbytek můžete s klidným srdcem nechat na nás. Zakládáme si na férovém přístupu, proto vše, na čem se dohodneme, platí. Po vyplnění a odeslání žádosti vás navštíví náš obchodní zástupce, který vám v případě potřeby poradí a vyřídí s vámi veškeré náležitosti smlouvy. Jakmile půjčku schválíme, máte peníze prakticky ihned na svém účtu. Peníze zasíláme do 14 dnů od schválení smlouvy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *