Dollars Money Savings Cash Account  - Engin_Akyurt / Pixabay

Každý z nás má zřejmě svůj velký sen týkající se vlastního rodinného domečku. Málokomu se však toto velké přání podaří během života naplnit. V dnešní době plné závazků, mizerně placené práce, leasingů a půjček se jen tak někomu nepodaří našetřit dostatečný objem finančních prostředků, který by pokryl koupi či výstavbu nového domku. A jelikož je situace opravdu zoufalá, stále více lidí odchází z banky se zamítnutou žádostí o hypotéku, na kterou jednoduše nedosáhli. Je-li to i váš případ, nezoufejte! Naštěstí existuje nebankovní hypotéka, kterou můžete získat i s minimálním platem nebo záznamem v registru dlužníků.

Hypotéky bez registru – opravdu fungují?

Směle můžeme tvrdit, že ano! Na nebankovní hypotéky, u nichž není potřeba nahlížet do registru, se specializují na webové stránce HypotékyBezRegistru.cz, kde ovšem můžete požádat nejen o hypotéku, ale také o nejrůznější druhy půjček nebo vyplacení exekuce. Tato nebankovní společnost nenahlíží do registrů ani ji nezajímá výše vašeho platu. Za svůj závazek ručíte pouze nemovitostí, přičemž zastavit je možno i družstevní byt. Pokud jste tedy z banky odešli s nepořízenou, věřte, že zde budete o mnoho úspěšnější!

Tip na článek:  Peníze na bydlení získáte pomocí hypotéky

Jak o hypotéku zažádáte? Snadno a jednoduše!

Pokud vás nebankovní hypotéka zaujala, pak není nic jednoduššího, než navštívit oficiální stránky jejího poskytovatele a vyplnit přehlednou online žádost, nacházející se v pravém horním rohu webu. Stačí uvést pouze své jméno, telefon, e-mail, adresu nemovitosti, její odhadní cenu a objem finančních prostředků, o něž hodláte požádat. Jakmile žádost odešlete, obratem se dozvíte, zda vám bude schválena či nikoli. Hotovost pak obdržíte do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace. No jen řekněte, může být získání hypotéky bez registru ještě jednodušší?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *