Narozeniny, svátky, Vánoce, Valentýn, ale i nejrůznější druhy výročí nás staví do poměrně nelehké situace. Své drahé polovičce bychom totiž měli vybrat dárek, který nejen, že nezruinuje naše bankovní konto či peněženku, hlavně ji však udělá pravou a nefalšovanou radost. Vybíráte-li dárek pro přítelkyni, manželku či milenku, máme pro vás jeden originální tip. Tímto tipem jsou vkusné, originální a hlavně cenově dostupné šperky z chirurgické oceli. Jak takový šperk vybírat a nešlápnout přitom vedle? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Jaký šperk zvolit?

V první řadě je důležité zjistit, jaké šperky se v klenotnici vaší milé vlastně nachází a jakými šperky se také ráda a pravidelně zdobí. Pokud víte, že má plnou šperkovnici zaprášených broží, další do sbírky se jí s největší pravděpodobností hodit nebude. Rozhodnete-li se pro náramek či řetízek na krk, samotný výběr šperku nebude tak náročný jako v případě, kdy zvolíte prsten. Pojďme se tedy podívat, jak prsteny z chirurgické oceli vybírat a nešlápnout přitom vedle.

Tip na článek:  Sušičky na prádlo – jak vybrat tu správnou?

Velikost a další nezbytnosti

Zřejmě tou největší chybou, kterou můžete při výběru šperku udělat, je zvolení nesprávné velikosti. Je nám zcela jasné, že svou drahou polovičku nepoženete do prvního šperkařství nebo jí nebudete zcela „nenápadně“ měřit velikost prstu krejčovským metrem. Alespoň nějakou představu o velikosti prstíků své milé byste ale měli mít. Pokud tomu tak není, zkuste se s prodávajícím nebo samotným klenotníkem domluvit na výměně v případě nesprávně zvolené velikosti. S největší pravděpodobností vám vyjde vstříc. Pokud vybíráte šperky na internetu, sázejte vždy na známé a ověřené prodejce. Příkladem může být například e-shop klenotmania.cz, kde naleznete nespočet kvalitních šperků z chirurgické oceli za vskutku lidové ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *