Už vás nebaví mdlá jednotvárnost ve vašem bytě? Chcete něco změnit, ale rádi byste se vyhnuli generálním opravám? Máme pro vás zajímavý návrh, přímo dokonalé řešení, které vám dovolí okamžitě a relativně levně změnit vzhled bytu –samolepky! Překvapte své hosty a členy domácnosti inovativní formou výzdoby. Díky nim získají hladké povrchy ve vaší domácnosti nový život! Zjistěte, jak je to možné, a přečtete si náš článek!

Samolepky, čili osvěžte plochy jedinečným způsobem

Samolepky jsou stále oblíbenější formou výzdoby interiéru. Stačí je rovnoměrně přilepit na staré hladké plochy, to znamená dveře, stěny, skříně nebo dokonce i ledničky. Vy rozhodujete, kde je přilepíte. Vyberte si přesné rozměry, na které pro vás připravíme libovolný vzor. Můžete také využít širokou škálu dostupných motivů různých krajin, abstrakcí, fotografií a tvarů. Díky fototapetě na dveře zapomenete na polep poškrabaný psem, samolepka na stěně „3D díra“ zajistí, že vaše místnost získá dodatečnou hloubku, a tím vytvoří tajemnou atmosféru, zatímco samolepky na ledničku osvěží její vzhled, takže i ti největší nejedlíci získají chuť k jídlu.

Samolepky – ideální řešení pro každou místnost!

I když jsou samolepky nejoblíbenější v dětských pokojích, není to jediný druh interiérů, pro které se hodí. Vaše dcera nebo syn vám jistě poděkují za vytvoření pohádkového světa v jejich soukromém pokojíčku, ale i ostatní členové domácnosti ocení mořské vlny na dveřích koupelny nebo ovocnou směs vybízející k otevření ledničky.

Také centrální stěna v obývacím pokoji nebo ložnici vyzdobená originální fototapetou získá neobvyklý design, kterým osvěžíte a vdechnete nový život do dosud jednotvárného interiéru. Stejně tak získáte zajímavý výsledek, pokud na dveře vašeho šatníku nalepíte fotografii zimního lesa – téměř jako by se tam měla otevřít cesta do pohádkové země Narnie. Možností a konfigurací uspořádání je opravdu hodně, stačí použít trochu představivosti, a od nápadu ke konečnému výsledku je cesta velmi jednoduchá!

Jak připevnit samolepku na zeď?

Postačí změřit zvolenou plochu, vybrat na ni svůj vysněný vzor, objednat, a když od nás obdržíte objednané samolepky/fototapety, namontujete je v mžiku tam, kde chcete. Stačí vyčistit zvolenou plochu a poté v klidu rovnoměrně přilepit objednaný výrobek. A když se samolepky opotřebují nebo vás již omrzí vzor, je demontáž stejně snadná a pohodlná jako samotné lepení. Můžete také na ně nalepit zbrusu novou samolepku. Rekonstrukce nebyla nikdy tak snadná!

Nemusíte plánovat nebo šetřit obrovské částky – již během několika minut můžete renovovat svůj byt k nepoznání! Svět designérských samolepek je doslova na dosah ruky! Podívejte se na ně!

Tip na článek:  Čištění si zaslouží každá součást domácnosti – třeba i vaše topení

Jak poznáte profesionální tiskárnu?

Téměř každá online tiskárna se inzeruje jako profesionální, ale opravdu je tomu tak? Samotné slovo „profesionální“ znamená záruku nejvyšší kvality služeb a materiálů. Existuje mnoho takových nabídek, takže čím se máme řídit, když chceme vybrat nejlepší tiskárnu pro potřeby své firmy?

Náš zákazník, náš pán, čili přístup k zákazníkovi mluví za vše

Profesionální služby jsou služby poskytované již při prvním kontaktu, ať už telefonickém, osobním nebo e-mailovém. Ačkoliv to tak nevypadá, rychlost odpovědi nejde ruku v ruce s kvalitou! Velké tiskárny mají tisíce objednávek, takže se neřiďte jen časem očekávání na odpověď, místo toho stojí za to posoudit komplexní přístup k vaší objednávce, způsob komunikace, a v neposlední řadě informování o možných zpožděních, a posléze i o realizaci vaši objednávky. Tyto malé kroky mohou často ovlivnit celkový názor na konkrétní tiskárnu. A navíc, dobré vztahy se zákaznickým servisem jsou často začátkem vynikající a dlouholeté spolupráce.

Kvalita tisku a trvanlivost materiálů

Nejdůležitějším faktorem, který určuje, že je tiskárna profesionální, je nejen komplexní zákaznický servis, ale především kvalita materiálů a kvalita samotného tisku. Nejoblíbenějšími propagačními materiály jsou vizitky a letáky, které jsou určeny k navázání spolupráce s jinou firmou. V důsledku toho, z větší části o úspěchu v tomto ohledu rozhoduje originální a dobře vytvořený návrh, ale nikoliv výhradně. K čemu je nám skvělý projekt, pokud bude nesprávně vytištěn, barvy nebudou ve skutečnosti odpovídat barvám z návrhu a samotný materiál bude nekvalitní? Při výběru dobré a osvědčené tiskárny se vyplatí před zahájením důležitého projektu přečíst si recenze o materiálu, který používají, a také požádat o vzorky.

Inovativní přístup k tisku

Vhodně vybavená výrobní hala a zařízení jsou hlavními determinanty, které určují inovativní přístup k tisku, kombinující ekologické materiály, péči o životní prostředí a nejvyšší kvalitu tisku. Profesionální zařízení zaručuje jen dobré projekty. Investice do zařízení je jedním z prvních bodů na cestě k profesionalitě tiskárny. Druhým krokem je sestavení profesionálního týmu, který bude tato zařízení provozovat. V dnešní době je těžké sehnat dobré odborníky, naštěstí se nám v tiskárně Piga.pl podařilo vybrat ty nejlepší, kteří vědí, že spokojený zákazník je náš poklad.

Prestižní ocenění – třetí krok k profesionalitě

O tom, že konkrétní tiskárna může být profesionální, svědčí také ocenění a čestná uznání. Není snadné vyniknout nad konkurencí, takže při průzkumu trhu se vyplatí vybrat ty tiskárny, které mají alespoň několik ocenění, např. Gazele Biznesu (Rychle rostoucí inovační podniky), zahraniční žebříčky kvality. Tyto detaily jsou velmi důležité pro celkový úsudek. Pamatujte, že k tomu, abyste získali ocenění na zahraničním trhu, se musíte skutečně prokázat. Tiskárna Piga získala již několikrát polská a zahraniční ocenění.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *