Wellness Massage Spa Relaxation  - IngridasMassagen / Pixabay

Erotická masáž je něco, co spoustu lidí láká, ale nikdy se k tomu neodhodlají. Přitom jde o službu jako každou jinou. Službu, která vám pomůže k větší psychické podobě a uvolní celé tělo. Uvažujete o ní? Pak by vás možná zajímal průběh takové erotické masáže.

V prvé řadě je potřeba říct, že erotická masáž není sexuální služba. Nedojde při ní k sexuálnímu styku a ani k tomu masérku nepřemlouvejte. Správně byste se jí dokonce neměli dotýkat, pouze u některých typů masáží jsou dotyky povolené.

Co si na erotickou masáž vzít s sebou?

Může se to lišit salon od salonu, ale obvykle nic. Například erotická masáž Praha v salonu Relax point 66 od vás nevyžaduje nic jiného než přijít. Ručník, přezůvky a vše ostatní potřebné vám zde zapůjčí. Dokonce je možnost dát si k masáži dobrý drink.

Tip na článek:  Nutriční hodnoty lískových ořechů

Na začátku, případně i konci masáže vás čeká sprcha

U erotické masáže jste nazí, v některých salonech bývají nahé i masérky, jinde vás masírují ve spodním prádle. Vzhledem k hygieně masáži typicky předchází sprcha, obvykle společná spolu s masérkou. Někdy bývá zařazena i po masáži, což oceníte, budete odcházet čistí, zbavení všech vonných olejíčků apod.

Délka i průběh masáže se odvíjí od zvoleného typu

Jak bude masáž konkrétně probíhat a jak dlouho bude trvat, se odvíjí od toho, jakou variantu vyberete a zaplatíte. Délka je daná, průběh také. Například lingam masáž Praha je zaměřená čistě na penis, masérka vás během ní přivede k několikanásobnému vyvrcholení. Při masáži tělo na tělo se vám věnuje nejen rukama, ale klouže po vás celým svým tělem. Masáž COME & CUM je uzpůsobená tak, abyste přišli, dosáhli vrcholu a po tomto rychlém uvolnění se mohli vrátit ke svým povinnostem. Jakou si vyberete, je pouze na vás. K některým typům se dají přikoupit i doplňkové služby (např. foot job), za zmínku dále stojí také párové masáže. Ty mohou trochu oživit váš stagnující milostný život v páru.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *