Dvorky, menší či větší zahrady jsou oázou každého z nás. Díky nim můžeme relaxovat a odpočívat obklopeni zelení, sluníčkem a čerstvým vzduchem. S takovými travnatými plochami, jako jsou dvorky a zahrady, je však spojena i práce. Je potřeba na nich sekat trávu či shrabovat listí spadané ze stromů. S prvním problémem, tedy sekáním trávy, vám může pomoci zahradní technika.

Kvalitní zahradní technika, jako jsou sekačky či travní traktory, vám může usnadnit velké množství práce spojené s péčí o vaší zahradu. Díky kvalitní sekačce můžete sekat suchou i mokrou trávu a nemusíte se starat o nepořádek, neboť taková kvalitní sekačka sbírá posekanou trávu do nosníku. Otázkou však je, kde takovou kvalitní a vychytané zahradní stroje sehnat?

Zahradní technika Honda

Zajímavým řešením jsou sekačky Honda. Jedná se o čtyřtaktní sekačky, jejichž motory vám nabízejí nepřeberné množství výhod počínaje nižší spotřebou, menším hlukem, nižšími emisemi a konče lepším výkonem. Předností sekaček Honda jsou speciálně tvarované nože, díky kterým můžete sekat suchou i mokrou trávu. Práci vám navíc ušetří schopnost sekaček posekanou trávu rovnou i sbírat, a to i v případě mokré trávy.

Tip na článek:  Mandaly nejsou pouze uměním, pomohou vám také k uklidnění

Pestrá nabídka

Nabídka strojů Honda je vskutku široká. Zahrnuje stroje základní řady IZY, která je určena spíše pro nenáročné zahradníky, jimž je zahradničení koníčkem, a lepší řadu HRX s plastovými stroji z vysoce odolné ABS slitiny, jež se nedá narušit ani odlétnutým kamenem ani vyhozeným nožem. Vybírat můžete benzínové sekačky, motorové či elektrické sekačky.

Výhody sekaček Honda

Některé stroje Honda mají tzv. ROTOSTOP, tedy ovládání nože (máte pod kontrolou pohyb nože). Tato schopnost se hodí hlavně při pojezdech mimo trávu. Nemusíte se tak obávat, že by nůž provedl nějakou škodu na cestičce. Další vychytávkou je SMARTDRIVE, díky níž ovládáte rychlost prsty na rukojeti. Motorové sekačky díky integrovanému mulčovacímu systému zajistí dokonale rovný střih.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *