travel airport boarding pass 5219496

Jestliže se chystáte letos na dovolenou a poletíte letadlem, bude vás čekat spousta příprav. Kromě zavazadel a zajištění všech náležitostí budete muset řešit i zabezpečení vašeho automobilu během období, kdy budete pryč. Pokud totiž vyrazíte na dovolenou automobilem, budete ho potřebovat i někde odstavit podobu, kdy si budete užívat zasloužený odpočinek.

O svůj automobil se nemusíte bát ani na dovolené

Před odletem na svojí vysněnou dovolenou budete muset řešit celou řadu věcí, mezi které se řadí i odstavení automobilu po dobou, kdy budete pryč. Tento problém budete muset řešit zejména v případě, že se na letiště dopravujete vlastním automobilem. Ten totiž nemůžete nechat jen tak odstavený poblíž letiště, a to nejen z hlediska zákonů, ale i bezpečnosti.

Mnohem výhodnější je uložit si svůj automobil na specializovaném parkovišti, kde se o něj postarají, zatím co budete na dovolené. Vybrat si můžete například parkoviště letiště Václava Havla od firmy Top Parking, která disponuje více než 200 parkovacími místy a kvalitním kamerovým systémem, díky kterému bude váš vůz pod neustálou kontrolou.

Tip na článek:  Doktor Moto: náhradní díly (nejen) pro motocykly Jawa na jednom místě

Počítat můžete s odvozem na letiště i zabezpečením 24hodin denně

Pokud si vyberete parkování letiště Praha, můžete kromě špičkové zabezpečení po dobu 24 hodin denně počítat i s dalšími službami. Mezi ně se řadí i odvoz na letiště i zpět, o který se postará proškolený řidič.

Zaparkování automobilu si můžete standardně objednat dvě hodin předem, přičemž při telefonickém objednání je možné tuto dobu zkrátit na jednu hodinu. Ihned po příjezdu na místo si vás převezme již zmíněný řidič, který vás převeze na letiště do 5 minut. Přímo na parkovišti je nutné provést platbu za odstavení vozu, a to pouze hotově – parkovné na 14 dní vás bude stát 1 400 Kč.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *