Ani vánočním světelným dekoracím se nevyhýbají současné trendy ve svícení. Nastupuje éra LED žárovek, u nichž světlo vydávají diody místo klasických vláken, která často praskají a hlavně zbytečně hřejí. Spotřeba LED diod je až o 90% nižší než u jiných druhů osvětlení, přesto vydrží svítit až desetkrát déle.

Jak vybrat kvalitní vánoční LED osvětlení?

Je však třeba upozornit na poměrně velkou kolísavost v kvalitě LED žárovek, která odpovídá i velkým cenovým rozdílům mezi jednotlivými modely a výrobci. Svítivost je jen jedno z mnoha důležitých kritérií. Pokud má žárovka velkou svítivost, ale nízkou cenu, je velmi pravděpodobné, že ve všech ostatních parametrech dosahuje špatných výsledků. Typicky se u méně kvalitních modelů může svítivost po roce používání snížit o třicet až čtyřicet procent. Řešení? Nakupujte vánoční venkovní LED osvětlení jen u prověřených prodejců!

Tip na článek:  Ušetřete s LED osvětlením

Nabídka vánočních LED řetězů a kabelů

V našem e-shopu naleznete kvalitní vánoční LED řetězy a LED kabely v různých délkách a barvách, strom s květy vydávající teple či studeně bílé světlo, světelné větvičky, hvězdy nebo třeba rampouchy s 8 světelnými funkcemi. V nabídce máme rovněž 40 metrový řetěz pro venkovní výzdobu Vašeho domu i kratší řetězy vhodné do interiérů a na vánoční stromeček. Doporučit můžeme zejména vzájemně propojitelný a rozšiřitelný systém vánočního osvětlení DiLED pro výzdobu domu nebo zahrady, který je velice flexibilní a zároveň úsporný, jeho průměrná životnost je 50 000 hodin.
412441-1308809934-big1

Kouzlo Vánoc s LED vánočními řetězy

Chcete o Vánocích ušetřit náklady za vánočního osvětlení, ale nechcete se vzdát kouzelné atmosféry vánočně nasvícené domácnosti? Držte krok s dobou a pořiďte si do svého bytu či domu krásné, levné a ekologické LED vánoční řetězy, kabely nebo jiné světelné dekorace. Je to investice, na které v žádném případě neproděláte, naopak – náklady se Vám vrátí téměř okamžitě.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.