Když potřebujete získat peníze na opravu auta, koupi nových elektrospotřebičů či na rozjezd nového podnikání, můžete se obrátit nejen na bankovní, ale také nebankovní sektor. Již totiž není důvod bát se nebankovních půjček, protože jejich kvalita se poslední dobou stále zvyšuje. Důvodem toho je stále se zvyšující kontrola tohoto sektoru, která s novelou zákona o spotřebitelkých úvěrech ještě naroste. Navíc tzv. prémioví poskytovatelé jsou již na úrovni bankovních poskytovatelů a v mnohých případech a parametrech je dokonce předčí. Přednostmi nebankovního sektoru je bezesporu rychlost. Mezi tyto úspěšné prémiové společnosti patří například Home Credit či Cetelem, ale také menší firmy jako ACEMA či Zaplo.

Rychlé půjčky

Rychlost je největší předností nebankovních půjček, které jsou v této oblasti daleko před bankovním sektorem. Tato rychlost je dána díky rychlému a pružnému využívání on-line technologií. Řada poskytovatelů již staví na online vyřizování půjček, díky čemuž není třeba nikam chodit, neboť vše můžete vyřídit z pohodlí svého domova. Například rychlá online půjčka od společnosti ACEMA poskytuje vyplacení ihned.

Tip na článek:  Tři doporučení pro ty, kteří chtějí požádat o půjčku

Půjčka pro podnikatele

Další oblastí, kde nebankovní sektor předchází sektor bankovní, je oblast půjček pro podnikatele. Nebankovní společnosti dokážou podstatně rychleji jednat, což je dáno například individuálním posouzením potřeby podnikatelů. V nabídce nebankovek je jak půjček pro zajeté podnikatele, tak i půjčka pro začínající podnikatele.

Půjčka bez doložení příjmů

Dalším přednostním produktem nebankovních půjček je půjčka bez doložení příjmu, kterou nabízí řada poskytovatelů, mezi které patří i ACEMA Credit. Díky tomu je možné získat půjčku i bez dokládání zbytečných dokladů. Vyřízení půjčky je tak rychlejší a sama půjčka je dostupnější. Mezi tyto doklady patří potvrzení příjmů, jehož dokládání je v dnešní době již trochu přežitkem.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *