Upravené nehty jsou znakem elegance, zdraví a čistoty. Ženy se odjakživa o své nehty rády starají. Pečují o ně, zdobí je a všelijak zkrášlují. V dnešní době dokonce existuje samostatná oblast trendů v manikúře. A v posledních letech si náš obdiv získaly gelové nehty. V následujícím článku se na toto téma podíváme blížeji.

Gelové nehty jsou velmi oblíbeným způsobem úpravy nehtů. V současné době patří mezi výrazné módní trendy. Gelové nehty si může nechat udělat každá žena toužící po krásných upravených nehtech. A navíc s velkou trpělivostí a přečtení několika návodů si gelové nehty dokážete udělat i sama doma.

Co budete potřebovat na modeláž?

Před modeláž je potřeba sehnat si základní sadu pro aplikaci gelových nehtů, vybrat hezký lak a také vhodné nehty. Následně si řádně očistěte svoje přírodní nehty. Poté můžete začít se samotnou aplikací. Na povrch svých nehtů a také gelových nehtů, které si chcete připevnit, naneste UV gel. Potom pomalu a pečlivě přiložte gelový nehet na váš vlastní nehet. Jakmile připevníte všechny nehty, naneste na ně aktivní hmotu zpevňující povrch nehtu. Po aplikaci nehtů přichází druhá fáze – tvrdnutí. K tomu vám posouží UV lampy, které bývají součástí základní sady pro modeláž gelových nehtů.

Tip na článek:  Stimulen - přírodní doplněk stravy pro vaši krásu a zdraví od Naturvita

Gel lak a jeho výhody

Dalším velmi oblíbeným a žádaným trendem v oblasti péče a úpravy nehtů je tzv. gel lak. Důvodem jejich popularity je mnoho nabízených výhod. V prvé řadě gel laky tolik neničí nehty a jsou všeobecně odolnější než obyčejné laky na nehty. Gel laky se totiž tolik neloupou, jsou odolné vůči škrábancům a jiným poškozením povrchové úpravy nehtů.

Tyto gelové laky nejsou, jak by se z názvu mohlo zdát, vhodné jen pro gelové nehty. Nanášet je můžete i na svoje přírodní nehty. Ať už je budete nanášet na nehty gelové nebo přírodní, jistě vás potěší, že u gelových laků postačí jen tenká vrstva a máte hotovo. I přes tak tenkou vrstvu laků vydrží nehty hezky upravené a elegantní po celý měsíc.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *