Společnost AC Steel: To je kvalitní hutní materiál i tažená ocel

Strojírenství a železářské obory mají v České republice poměrně dlouhou tradici. Ve skutečnosti lze říci, že jde o odvětví, v němž jsme dlouhá léta vynikali. Proč o této přednosti mluvíme v minulém čase? Dnes je totiž vše jinak!  Více než na naše tuzemské výrobky spoléháme na zahraničí a strojírenská výroba má už období největší slávy pravděpodobně za sebou. Naštěstí však existují výjimky. Jednou z nich je i společnost AC Steel, v jejímž sortimentu naleznete hutní materiál, nerezové tyče, ale i další výrobky pro nejrůznější druhy strojírenských a železárenských závodů.

Dlouhá tradice a historie

Historie firmy AC Steel se začala psát již v roce 1999, kdy spatřila světlo světa jako akciová společnost s výhradně českou kapitálovou účastí. Původně se specializovala na import tažených ocelí ze západní Evropy do České republiky a export kovaných tyčí do států Evropské unie. Dnes se AC Steel specializuje na distribuci tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, ale i drátů, nerezové ocele i mosaze. To vše zde pořídíte v rozmanité škále rozměrů a jakostí. Vývoj jde ale neustále kupředu, proto společnost nezahálí a inovuje nejen postupy, ale také své výrobky.

Tip na článek:  Jak zabalit křehké předměty aby se během stěhování nerozbily

Komplexní dodávky po celé republice

AC Steel sídlí v českotěšínské centrále. Své pobočky má ale i v Kladně, Napajedlech a Žilině, odkud zajišťuje komplexní dodávky po celé České a Slovenské republice, ale i po dalších státech Evropské unie, nezávisle na jejich geografické poloze. Firma v současné době zajišťuje i specifické dodávky v režimech “Just In Time“ a “KANBAN“ a to nejen pro významné mezinárodní koncerny, společnosti působící v automobilovém průmyslu, ale i pro střední a malé výrobní společnosti a OSVČ. Firma se může pochlubit obsáhlým vozovým parkem, díky němuž rozváží zásilky až ke koncovému zákazníkovi. Potřebujete-li tedy spolehlivého dodavatele, pro kterého nebude problém kvalitní nerezová ocel, hutní materiál a další přidružené produkty, neváhejte oslovit tradiční českou společnost AC Steel!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *