Space Wood Deliver Logistics

Čeká vás výměna bytů nebo přesídlení firmy? Nestačí jen všechno pečlivě přichystat a dobře zabalit. Nejtěžším bodem celého programu je právě přemístění věcí z místa na místo – a to bez jejich poškození, ovšem v co nejkratším možném čase.

A zapomenout nesmíme ani na promyšlený systém úkonů, který si poradí i s takovými nečekanými překážkami, jako je úzké schodiště, nízké stropy apod. Už kvůli tomu se vyplatí sjednat dobré stěhovací služby, jež vám poskytnou víc, než jen vozidlo k přepravě a jeho řidiče.

Problém číslo jedna – obalový materiál

Věděli jste, že vytažení krabic z kontejneru na papír je nelegální a může vám za to hrozit i pokuta? De facto totiž kradete majetek, již náležející městu nebo obci. Proto s tím firmy zaměřené na stěhování bytů a domů počítají a rády vám vše potřebné za menší poplatek zapůjčí. Nemusíte pak řešit množství odpadu apod.

A ceny? Velmi přívětivé. Například firma Stěhování PPS s.r.o. vám zapůjčí každou krabici za vratnou zálohu 40 Kč, přičemž samotná služba je zpoplatněna částkou pouhých 15 Kč. A k mání je i bublinková fólie, lepící pásky či polystyrenové granule pro stěhování křehkých a cenných předmětů.

Problém číslo dvě – čas

Rádi byste u stěhování byli osobně přítomni, ale zaměstnavatel vás jednoduše nepustí? Profíci na levné stěhování z PPS stěhují non-stop, tedy i o víkendu – a příplatek vás čeká pouze za vyloženě noční služby (22-06 hod).

Na trhu působí už od roku 2003. Mohou se pochlubit efektivitou, spolehlivostí i tradicí. Ceny zbytečně nenasazují a je jen na vás, zda vám pro stěhování stačí malá dodávka nebo velký vůz rovnou se čtyřmi pracovníky.

Mimochodem tohle stěhování levně probíhá bez příplatku až do 4. patra, pomůže vám s montáží i demontáží nábytku, během svátků vás nastěhuje za standardní ceny a všechny služby kryje dostatečně vysokým pojištěním. A kde zjistit více? Na Levnestehovani.cz.

Coming Soon Coming Future Soon
Když nechybí know-how, může mít i levné stěhování vysokou kvalitu
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *