Unikátní studijní obor Multimediální tvorba bez povinné maturity z matematiky

Máte doma deváťáka, který řeší, kam na střední školu? V matematice nikdy příliš nevynikal, proto má obavy z povinné maturity, jež má platit pro všechny žáky, kteří nastoupí do 1. ročníku středních škol s maturitou od 1. září školního roku 2015/2016? Máme pro vás tip na střední školu, potažmo studijní obor, kde povinná maturita z matematiky nehrozí! Studijní obor Multimediální tvorba nabízí výhody, o nichž se studentům doposud ani nesnilo! iPad ke studiu, vedení skutečné firmy nebo výukové materiály na internetu dostupné 24 hodin denně – to a ještě mnohem více naleznete na pražské Střední škole cestovního ruchu.

Proč studovat právě zde?

Důvodů je hned několik. Nejen, že každý nový student dostane ke studiu nový iPad mini, také může využívat výhod plně funkčních multimediálních učeben i studijních materiálů, jež jsou mu k dispozici 24 hodin denně na zabezpečeném interním portálu. Profesionální a především užitečnou výuku zajišťují zkušení pedagogové, kteří při výuce používají Apple TV a iPady, čímž jednotlivé hodiny činí atraktivními a zábavnými. Individuální přístup, stejně jako možnost vést vlastní firmu s odpovídajícím finančním ohodnocením je pak pouze již onou pomyslnou třešničkou na dortu. A povinná maturita z matematiky? Ta se na oboru Multimediální tvorba nenosí! Veškeré informace o studiu naleznete na oficiálních stránkách školy.

Tip na článek:  Známe čtyři nejoblíbenější rekvalifikační kurzy na našem trhu

Odborné předměty, které baví

Studijní obor Multimediální tvorba nabízí řadu odborných předmětů, jejichž výuka je nejen zábavná, ale především užitečná pro budoucí uplatnění na trhu práce nebo působení v rámci vlastní firmy. Mezi odborné předměty patří například Management multimediální tvorby v cestovním ruchu, Písmo a figurální kresba, Prostorová tvorba nebo práce v programu AutoCAD. A nezapomeňte! Měsíc leden se nese v duchu talentových zkoušek, přihlaste se na Střední školu cestovního ruchu a studujte konečně to, co vás bude doopravdy bavit!

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..