Stěhujete se do nového, nebo si zrovna stavíte vlastní hnízdečko? Stojíte před prázdným obývacím pokojem a přemýšlíte, jak svůj nový dům či byt vybavit a vytvořit z něj příjemný a útulný domov? Zajímají vás aktuální trendy? Pak se nechte inspirovat následujícím článkem.

Sedací soupravy pro váš obývací pokoj

Základem každého obývacího pokoje je sedací souprava, která představuje nejen dominantu celé místnosti, ale také prostředek pro dokonalý odpočinek. Pohovku pak můžete přizpůsobit dle velikosti vašeho bytu či domu s důrazem na velikost obývacího pokoje, v němž bude pohovka umístěna. V současnosti jsou totiž v kurzu nejen velké rohové sedací soupravy, ale také menší dvoumístné sedačky, které se skvěle hodí do menších bytů. Obecně by se tedy dalo říci, že nezáleží ani tak na velikosti samotné pohovky, ale spíše na jejím vzhledu a celkovém ladění se zbytkem domácnosti, který se pak odvíjí čistě od vašeho vkusu.

Tip na článek:  Byty na Vackově: čím vás překvapí?

Židle dělají divy

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale židle jsou stejně dominantním prvkem jako prostorná sedací souprava. Takové výrazné jídelní židle kolem všedního jídelního stolu dokážou změnit celý vzhled interiéru. Není tedy zapotřebí volit masivní a vyčnívající stůl, ba naopak je mnohem lepší pohrát si s výběrem židlí a křesel. To stejné neplatí pouze pro jídelnu či kuchyni, ale také pro pracovnu či dětský pokoj.

Kde vybírat?

Pokud i vy zrovna řešíte výběr sedací soupravy, jídelních židlí či křesel, pak vás jistě zajímá, kde hledat tu nejzajímavější nabídku. Naším tipem je internetový obchod lumax-nabytek.cz, kde najdete nejen pestrou škálu sedacích souprav, ale také mnoho dalších trendy kousků pro vaši domácnost, jako jsou obývací stěny, skříně, komody, regály či jídelní stoly. Kromě několikráte zmíněného vybavení do obývacího pokoje nebo jídelny zde seženete i nábytek do ložnice či dětského pokoje, a taky vybavení do kuchyně, koupelny, na balkón či do kanceláře.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *