Máte doma malé zvídavé dítko, které rádo leze po poličkách a při každé příležitosti se sápe na kuchyňskou linku? Bojíte se, že by si vaše dítě mohlo při svých výzkumných výpravách po bytě a skříňkách ublížit? Chtěli byste, aby bylo vaše dítě v bezpečí? A slyšeli jste již někdy o učící věži?

Co je učící věž?

Učící věž představuje vynikajícího pomocníka při výchově a vzdělávání dítěte. Tato šikovná a nastavitelná stolička pomáhá zvídavým dětem dosáhnout tam, kam potřebují, například na kuchyňskou linku či pracovní stůl apod. Učící věž má chytře promyšlený design, díky kterému si na ni dokážou děti samy vylézt a také z ní dokážou samy slézt. Po celou dobu dítě stojí na bezpečné ploše a má kolem sebe ohrádku, díky které se může soustředit na samotné hry a průzkum, nikoliv na držení rovnováhy na stoličce.

Výhody učící věže

Učící věž disponuje celou řádkou výhod. V prvé řadě poskytuje dětem notnou dávku bezpečnosti při jejich zvídavých průzkumech bytu. Děti se tak mohou pohodlně vzdělávat. Navíc výšku stoličky můžete sami nastavit, a to jednoduchým přendáním stupínků, čímž prodloužíte životnost a použitelnost stoličky o několik let. Učící věž je velmi stabilní, neboť její konstrukce (bez doplňků) váží 14 kilogramů. Stoličku si můžete nechat vyhotovit v jakékoliv barvě.

Tip na článek:  Kiteboarding – moderní vodní sport

Doplňky učící věže

Učící věž si můžete pořídit buď samostatně, nebo k ní dokoupit i řadu atraktivních doplňků. Mezi ty nejpraktičtější pak patří jídelní stolek, přebalovací pult, tabule či kolečka. Díky inovativním doplňkům se tak z pouhé stoličky, po které bude vaše dítě bezpečně lézt, může stát stolička, která dokáže plnit celou řadu funkcí.

Kde nakupovat?

Pokud vás učící věž zaujala a rádi byste ji pořídili i pro vaše dítě, pak můžete navštívit internetový obchod uciciveze.cz, kde najdete pestrou nabídku nejen samotných stoliček, ale také jejich doplňků. Učící věže nabízené na uvedeném internetovém obchodě jsou vyráběny ručně v České republice.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *