Celulitida! Nechtěná návštěva, která zaklepe na dveře téměř každé ženy. Podle tělesných proporcí si nejspíš nevybírá – jak je známo mají celulitidu ženy s kily navíc i velmi štíhlé ženy. Tak proč se objevuje? Je jasné, že více se o ní mluví s příchodem koupací sezóny, ale i po ní hovory neutichnou, jen jsou o něco tišší! Teď se ale nejspíš blýská na lepší časy. Ženy teď mají více času, protože celulitida je už netrápí!

Slovíčko celulitida může zmizet z ženských slovníků

Kdyby ženy nosily diář oblíbených pojmů, slovíčko celulitida byste v něm jen marně hledali. Je jasné, že s pomerančovou kůží nechce mít žádná žena nic společného. Bohužel člověk míní, život mění,  a tak se celulitida stává vtíravou kamarádkou každé ženy, kterou pak mile ráda doprovází na bazén, do sauny, dokonce i do manželské postele. Každá žena , která se s celulitidou potkala si může připadat jako  houževnatá bojovnice – i po vyzkoušení nespočet metod na odstranění celulitidy má stále chuť hledat informace a zkoušet nové věci, jak se pomerančové kůže zbavit. Tak se přiznejte! Co naposled to bylo? Zábal s mletou kávou? Hřejivá mast přímo určena na celulitidu nebo detoxikační čaje? A co konečně zkusit něco opravdu efektivního? Neinvestujte do marné naděje, zaplaťte si zákrok pro odstranění celulitidy a s nezvanou návštěvou se rozlučte jednou pro vždy.

Tip na článek:  Síla ajurvédských a himalájských čajů

Vyvětrejte sukně!

Příčin, proč celulitida vzniká  je hned několik – patří k nim sedavý způsob života, nesprávná strava a nedostatečný pitný režim, hormonální poruchy nebo například poruchy oběhového systému. Hrbolkovitá kůže především v oblasti hýždí pak logicky ženám ubírá na sebevědomí. Pokud i u vás všechny pokusy zbavit se celulitidy selhaly,  pomoct opět nosit krátké  sukně vám může klinika Altos, která nabízí odstranění celulitidy. To se provádí lymfodrenážní masáží, zábaly, využitím mezoterapie a dalšími procedurami. To proto teď mají ženy více času, celulitida je už netrápí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *