Už vás nebaví okoukaná barva stěn ve vašem interiéru nebo nemoderní tapety, na kterých se podepsal zub času? Vytvořte si u vás doma úplně novou atmosféru pomocí veselých barev, ozdobných štuků, luxusních nástřiků na stěny nebo 3D maleb, které změní váš interiér k nepoznání. Přestaňte odkládat malování na později a vrhněte se do toho ještě dnes!

Interiér od odborníků
Do malování se nám většinou nechce z důvodu vyklízení místnosti, následného úklidu nebo taky strachu, že budou stěny plné šmouh a nehezkých přechodů. Na malování tak většinou bývá výhodnější využít služeb stavební firmy, která pro vás vytvoří krásné 3D malby, klasické malování i ozdobné štuky, které vdechnou vaší domácnosti nový život.

Malování stěn a stropů
Klasické malování stěn a stropů ve zděných, dřevěných i sádrokartonových interiérech pro vás stavební firma zrealizuje během několika málo dní. Samozřejmostí je i následný úklid a co nejmenší omezování běžného chodu vaší domácnosti. Kvůli tomu si s vámi firma vždy domluví vhodný termín a práci dokončí co nejdříve. Výhodou přenechání malování stavební firmě je nejen kvalita práce, ale také vhodný výběr barev, který byste sami jako laici nemuseli dobře odhadnout. Možná je i konzultace s architektem, který vám poradí, jaké barvy nebo kombinace barev zvolit.

Tip na článek:  Dřevěná nebo vinylová? Víme, které podlahy jsou trendy

Štukování
Máte jasnou představu o stylu vašeho interiéru? Nebojte se ji říct! Profesionální firma pro vás vytvoří pro vás originální štuky v různých tvarových i barevných efektech. Díky ozdobným štukům tak váš interiér získá celistvý dojem a bude dokonale sladěn s ostatním vybavením a stylem pokoje či celé domácnosti. Štuk je velmi jemná omítková směs, jejíž aplikace si vyžaduje dobrou znalost technologií, materiálů a postupů a využívá se především u historických budov a interiérů. Líbí se vám například ozdobné štuky, imitující přírodní materiály? Svěřte své přání odborné firmě a zjistíte, že nic není nemožné!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *