Girl Child To Play Dolls Pram  - EME / Pixabay

Děti se na rozbalování dárků těší jako na máloco ve svém životě. Šustění dekorativního papíru a odlesky použitých stuh se však nemohou vyrovnat tomu překvapení, které čeká pod nimi. A jak vybrat dárky pro děti správně, aby z nich měly opravdovou radost?

Když vybíráte hračky pro nejmenší ratolesti

U děti do tří let je vždy nutné pohlídat především patřičnou certifikaci. Ta garantuje, že jde o produkty 100% bezpečné, z nichž se nemohou uvolnit žádné drobné části, které by dítě mohlo spolknout a zadusit se jimi. Malé děti jsou totiž velmi zvědavé a rády vše prozkoumávají všemi svými smysly.

V zásadě lze hračky pro miminka rozdělit do několika kategorií. Pokud chcete u svých dětí povzbudit motorické schopnosti, pak vsaďte na chrastítka, pískátka a aktivity hračky nebo na naučné hračky a vkládačky. O něco propracovanější jsou interaktivní hračky hrací deky a podložky a hrací strojky. A konečně pokud jim chcete pořídit nějakého společníka do postýlky a pro sladké usínání, zapátrejte mezi muchláčky.

Větší holčičky ocení kočárky nebo kuchyňky

Když děti trochu povyrostou, začnou se hračky dělit i podle pohlaví. Zatímco u chlapců bývají ceněna autíčka a autodráhy, holčičky si raději pro brázdění ulic vezmou kočárek pro panenky. K dispozici je řada řešení. Vybírat můžete mezi masivními kočárky s korbičkou (nebojte se, masivní neznamená těžké), anebo mezi takovými, které se snadno vejdou do auta a mohou doprovodit vašich holčičku i k babičce či na výlet (golfový a sportovní kočárek).

Tip na článek:  Jak vybrat vanovou baterii

Pro hraní doma nebo venku na zahradě se pak hodí zejména bohatě vybavené dětské kuchyňky. Bývají velmi využívané, takže se nebojte volit odolnější kousky například ze dřeva či tvrzeného plastu. Pořídit lze i spoustu doplňků (například kuchařský set, sady ovoce a zeleniny určené ke krájení apod.). A pokud si ze všeho nejraději vaše dcerka hraje na prodavačku, pořiďte jí klidně přímo dětský supermarket.

Ale Vánoce se blíží, takže svůj nákup příliš neodkládejte. Za výhodné ceny pořídíte hračky pro děti v e-shopu Bambino.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *