Vánoce jsou již za námi a vy jste pod svým stromečkem neobjevili to, po čem jste toužili? Pak přestaňte čekat, že vás někdo obdarujte, a obdarujte se sami. Na Tipli.cz pro vás mají nejen atraktivní nabídku, ale i nejvyšší cashback odměny v Česku.

Slevové portály

Pokud vaše srdce touží po věcech, které Vám Ježíšek nenadělil, pak je nejlepší čas obdarovat sám sebe a využít k tomu povánoční slevy a výprodeje. K tomu vám skvěle poslouží slevové portály nabízející pestrou nabídku zboží různé kvality a různé ceny. Pravděpodobně nejatraktivnějším řešením jsou portály, které poskytují nejen slevy, ale také cashback.

Znáte nejlepší cashback portál?

Pokud si chcete svoje nákupy zpestřit a využít při tom tu cenově nejatraktivnější nabídku, pak jsou cashback portály tím pravým ořechovým pro vás. Na cashback portálech můžete nakupovat stejně jako na ostatních slevových portálech. Na rozdíl od běžných slevových portálů je výhodou cashback portálů možnost získat určitou částku z vámi zaplacené ceny zpět. Jednu z nejzajímavějších nabídek přitom poskytuje výše zmíněný portál Tipli.cz, na kterém najdete pestrou škálu vybraných internetových obchodů s tím nejrůznějším sortimentem (např. obchod Vivantis zaměřující se na styl a módu), které nabízejí různou výši cashback. Tou největší předností portálu Tipli.cz je pak ona výše částky, která je vracena zpět. U většiny portálů totiž můžete získat zpět 4 až 5 % cashback, ale Tipli.cz svým uživatelům nabízí až 8 % cashback.

Tip na článek:  Kde nakoupit vánoční dárky?

Jak na to?

Toužíte-li nakupovat na svých oblíbených internetových obchodech, jako je Vivantis či Zoot, pak vám postačí pár jednoduchých kroků. V prvé řadě bude zapotřebí se zaregistrovat na portále Tipli.cz, čímž získáte účet, na který vám bude portálem připsána částka ve výši 50,- Kč. Prostřednictvím tohoto účtu pak budete moci nakupovat vámi vybrané zboží, přičemž nakupovat můžete na 350 internetových obchodech. Na uvedeném účtu se vám pak budou střádat navrácené a ušetřené peníze, které budou na váš účet připsány do dvou až tří dnů po uskutečněném nákupu. O jejich vyplacení můžete požádat kdykoliv.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..