Rekonstrukce střech

Ploché střechy a problémy s nimi spojené, sužují spoustu majitelů rodinných domků i vlastníků panelových staveb. Tam, kde se totiž plochá střecha napojuje na okolní konstrukce, na vtoky či prostupy, vznikají místa, která jsou ohrožena netěsností a s ní souvisejícím zatékáním. Dnešní stavby, které jsou plochými střechami opatřené, ovšem musí splňovat přísná pravidla a kritéria, jež mají zatékání, nadměrné vlhkosti a případným plísním zabránit. Starší domy – zejména ty panelové ovšem tato kritéria splňovat nemusely, proto jsou vlhkostí ohroženy zpravidla nejvíce. Jak tuto situaci řešit? Odpovědí může být firma AHF Stavby.

Pár slov úvodem…

Stavební firma AHF Stavby vznikla již v roce 1999. Původně se jednalo o sdružení živnostníků se zaměřením na rekonstrukci střech a opravu fasád. Jelikož se ovšem jednalo o kolektiv odborníků, jež svou práci odváděli s maximální precizností, časem se spektrum jejich nabízených stavebních prací ještě více rozšiřovalo. V dnešní době již společnost zajišťuje kompletní servis v několika různorodých oblastech, mezi které patří například výstavba a rekonstrukce ploché střechy, zhotovení a údržba fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, hydroizolační práce, rekonstrukce balkónů a montáže dřevěných teras.

Tip na článek:  Metoda karbonizace zbaví domácí textilie až 98 % alergenů

Proč oslovit právě firmu AHF Stavby?

Důvod je zcela prostý. Jedná se totiž o společnost, která ve svých řadách zaměstnává pouze odborné pracovníky s odpovídající kvalifikací. Ti svou práci odvádí svědomitě, pečlivě a s maximálním důrazem na kvalitu a dodržování zadaných termínů. Jelikož společnost pravidelně sleduje nejrůznější novinky v oboru, její inovativní postupy jsou stále dokonalejší a propracovanější. Pokud tedy na stavební práce v Praze a jejím blízkém okolí sháníte skutečného specialistu, je sázka na firmu AHF Stavby, sázkou na jistotu.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.