Zahradní traktory vám pomohou nejen s posečením zahrady, provzdušněním půdy nebo s odvozem dřeva či odpadu na vozíku. Využít se dají také jako pomocníci při odklízení sněhu. Bojíte se, aby vás letošní sněhová nadílka nezaskočila? Nechcete si pořizovat sněhovou frézu, kterou využijete pouze v zimě? Teď je ten správný čas pořídit si zahradní traktor, který po připojení čelní radlice slouží také jako odklízeč sněhu! Úklid sněhu již nemusí být namáhavou a zdlouhavou prací. Díky zahradnímu traktoru s čelní radlicí na sníh vše vyřešíte rychle a pohodlně!

Zahradní traktor se sněhovou radlicí z Hobbycentrum Radotín

Sněhová radlice je u traktorů jednou z nejpraktičtějšího příslušenství. Pomocí ní se vám totiž ve velmi rychlém čase podaří efektivně odklidit veškerý sníh z okolí vašeho domu, parkoviště, rozlehlého pozemku i příjezdové komunikace. Pro spolehlivý motor a jednoduché ovládání traktoru vám na letošní sezonu doporučujeme zahradní traktor MTD DL 96, ke kterému můžete jednoduše čelní radlici připojit.

Z naší nabídky můžeme také doporučit zahradní traktory Husqvarna, které jsou vybaveny vzduchem chlazeným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton o objemu 655,5 cm³, který je zárukou efektivního odklizení sněhu. Rychlosti směru jízdy ovládají pedály, obsluha zahradního traktoru je tak velmi snadná. Řidič se může plně věnovat řízení a mít traktor pod kontrolou. Díky tomu stačí jen nastoupit, nastavit si sedadlo do správné polohy a nastartovat. Odklízení sněhu pomocí zahradního traktoru tak zvládne každý zahradnický začátečník.

Tip na článek:  Představujeme vám zahradní traktor Honda

Velmi dobré výsledky při odklízení sněhu si můžete užívat také se zahradními traktory McCulloch, ke kterým nyní v Hobbycentru Radotín a Příbram získáte sněhové frézy za zlomek ceny! Tyto traktory mají díky nové pedálem ovládané CVT převodovce snadné ovládání a řízení. Jsou vybaveny také automatickou parkovací brzdou a poskytují dostatečný prostor pro nasednutí a jízdu na traktoru.

Vyberte si na letošní zimu kvalitní zahradní traktor od světově uznávaných značek Husquarna, MTD, McCulloch, Partner, Stiga, Cub Cadet, John Deere nebo AL-KO v Hobbycentru v Radotíně nebo také nově v Hobbycentru Příbram a zapomeňte na ruční odklízení sněhu pomocí lopaty či hrabla.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *