Pokud máte doma hokejistu, určitě víte, jak je složité vybrat pro něj veškerou výbavu. Jedině ta mu však dokáže dopřát potřebný komfort při hře, a proto je na místě dát si při jejím výběru pořádně záležet. I začínající hokejisté si totiž zaslouží kvalitní výbavu, se kterou budou moci na kluzišti zazářit.

Při výběru výbavy se zaměřte nejprve na základní prvky

Jelikož není výběr výbavy pro hokejistu zrovna jednoduchý, je dobré se zpočátku zaměřit hlavně na základní prvky, které jsou u tohoto sportu nepostradatelné. Prvním z nich jsou nepochybně lední brusle, jejichž správný výběr je v tomto ohledu asi nejdůležitější. Pozor si dejte zejména na to, aby brusle správně seděly na noze a nikde netlačily – při koupi prvního páru je někdy lepší navštívit prodejnu osobně.

Teprve poté se můžete pustit do výběru i ostatní výbavy, která se odvíjí zejména od toho, jaký post bude hráč zaujímat. Pro běžného hráče bude nutné pořídit veškeré chrániče na celé tělo, kam patří i hokejová helma, hokejové rukavice a kalhoty. Pro brankáře je pak nezbytností i brankářská maska, která mu zajistí dostatečnou ochranu. Teprve poté můžete přistoupit i k výběru kvalitní hokejky, s čímž vám většinou pomohou i samotné kluby či vedoucí kroužků.

Tip na článek:  Mandaly nejsou pouze uměním, pomohou vám také k uklidnění

Ve většině případů se neobejdete bez kvalitního dresu

Pokud chcete mít výbavu kompletní, neměl by v ní určitě chybět ani kvalitní hokejový dres. Ten vyžaduje i většina klubů, a proto byste na něj měli myslet již při koupi ostatního vybavení. Důležité je hledat zejména dresy, které budou funkční – to znamená, že budou prodyšné a dobře budou sát pot. Kvalitní dresy nabízí například značka Bauer, která nabízí širokou škálu provedení. Ty je navíc možné i individuálně upravit tak, aby odpovídaly klubu, kde bude dres využíván – jednoduše lze dotisknout logo, jméno a číslo hráče.

Každý začínající hokejista si zaslouží pořádnou výbavu. Co by v ní nemělo zaručeně chybět?
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *