Zdravotní problémy nepodceňujte a raději zapátrejte po jejich příčině

Nedávno mě kontaktovala dlouholetá kamarádka Lenka a navrhla posezení v nedaleké kavárně. Jelikož jsem zrovna neměla nic v plánu, její pozvání jsem mile ráda uvítala. Hned ve dveřích kavárny jsem si ovšem všimla její pohublé postavy a nezdravého vzhledu. Místo milého úsměvu, kterým mě obvykle vítala, jsem v její tváři zpozorovala smutek a napětí. Zasedly jsme ke kávě a jako první padla pochopitelně otázka týkající se zdraví.

Lékaři si nevěděli rady

Že se s určitými problémy již nějakou dobu potýká, jsem věděla dlouho. Nikdy jsem jí ale neviděla v tak žalostném stavu jako tehdy. Pohublá, s kruhy pod očima a strhanou tváří, ve které se zračil strach, spustila o své aktuální zdravotní situaci. Prý ji již dlouhou dobu sužují jisté střevní potíže a zažívání nefunguje tak, jak by mělo. Za posledního půl roku si prošla kolečkem snad všech dostupných vyšetření a nikde se nedobrali nějakého uspokojivého výsledku. Všechny testy vyšly v pořádku a lékaři si proto nevěděli rady.

Tip na článek:  Vše, co jste chtěli vědět o erotické masáži

Zdravotní problémy způsobené parazity?

Bylo mi jí líto, ale v souvislosti s její svízelnou situací mě napadlo, že by mohlo jít o zdravotní problémy způsobené parazity v organismu. Jistě si říkáte, že začervený může být pes nebo kočka, ale člověk? Shodou okolností jsem právě o této problematice psala nedávno jeden článek, proto mi na mysli jako první vytanuli paraziti a cizopasníci, kteří mohou v našem organismu nadělat značnou neplechu.

Opětovné shledání – tentokrát s úsměvem

V této souvislosti s tímto poznatkem jsem jí doporučila přípravek Wurm-Ex, který obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského. Ten v těle člověka spustí obrannou reakci a přispěje k normální funkci střevního traktu. Kamarádka byla natolik zoufalá, že si tento potravinový doplněk hned druhý den objednala a prý se nestačila divit. Zlepšení svého stavu zaznamenala během několika mála dnů. Sešly jsme se asi o dva měsíce později a tentokrát mě již vítala se širokým úsměvem od ucha k uchu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *