Devices Background Copy Space  - chenspec / Pixabay

Také máte pocit, že je zkrátka a dobře čas na nějakou tu změnu ve vašem profesním životě? Osvojte si něco zcela nového a zajistěte si lepší výdělek se vším všudy.

A jaká rekvalifikace je právě v kurzu? Zeptali jsme se specialistů na trhu a přinášíme vám ověřené výsledky.

Jedničkou je účetnictví

Je to přesně tak. O dobré účetní, ovládající svůj obor naprosto perfektně, je totiž vždy zájem. A kurzy účetnictví jsou navíc vhodné i pro ty, kdo se v oboru tak úplně neorientují. Jistota uplatnění na trhu práce je pak jasná.

Navíc si lze na jeho základě založit i živnost a stát se ve volném čase třeba účetním na částečný úvazek, a tak si novou kariéru rozvíjet postupně a bez rizika.

Na druhém místě stojí marketing

Dobrá strategie prodává, to je starý známý fakt. Chcete se ji naučit? Pak pro vás bude ideální rekvalifikace v oblasti marketingu. Snadno se můžete specializovat jen na některé jeho segmenty (PPC, sociální sítě, copywriting apod.).

Tip na článek:  Ověření vzdělání v ČR – tzv. nostrifikace

Žádané jsou i proškolené personalistky

Věděli jste, že odborník na svém místě může při hledání nových kandidátů na neobsazené firemní pozice ušetřit svému zaměstnavateli množství peněz i času? Pokrokové firmy to vědí, a dobří personalisté se tak rozhodně nemusí o volné pracovní pozice bát.

Asistent/ka má na pracovním trhu vždy dveře otevřené

Ředitel či vedoucí manager se bez schopné pravé ruky zkrátka neobejde. Abyste mu však byli opravdu k užitku, musíte vědět, na co se při organizaci času zaměřit, a samozřejmě je nutné, abyste si osvojili i některé nezbytné znalosti. A právě to vás naučí vhodné rekvalifikační kurzy.

Najděte je přímo ve své lokalitě, například rekvalifikační kurzy Ústí nad Labem snadno seženete na stránkách Rekvalifikacnikurzy.cz. Vyberte si datum i typ přesně podle svých potřeb a přání a postarejte se  o své lepší uplatnění na trhu práce ještě dnes. Určitě nebudete ani na chvíli litovat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *