Už i ty jsi určitě slyšel o pomaturitních jazykových kurzech. V posledních letech se jedná o doopravdy žhavý vzdělávací trend. Čím dál tím více lidí si totiž uvědomuje, jak důležité je studium jazyků, a že denní studium může být tou správnou cestou k jejich zvládnutí.

Ať už patříš mezi ty, které si tento trend získal, nebo naopak mezi takové, kteří se ptají, proč je kolem něj tolik povyku, věnuj pět minut tomuto článku a zjistit, co ti dá pomaturitní studium angličtiny, němčiny a dalších jazyků ve škole, která je těmito kurzy vyhlášená: v jazykové škole PELICAN.

1.    Udělá z tebe polyglota

To že se v rámci pomaturitního studia výborně naučíš jeden jazyk, se rozumí samosebou. Ale co takhle přidat si k dennímu studiu angličtiny nebo němčiny ještě týdenní lekce španělštiny nebo ruštiny? Jedině jazyková škola PELICAN nabízí k pomaturitnímu kurzu druhý jazyk zdarma. A to rovnou na celý rok!

2.    Zlepší tvou pozici na trhu práce

Po absolvování pomaturitního kurzu u PELICANA dostanete nejen osvědčení o absolvování kurzu, ale také dostanete možnost složení státní jazykové zkoušky na úrovni B2 nebo C1. A takové potvrzení o znalosti angličtiny nebo němčiny dělá s budoucími zaměstnavateli divy! V jazykové škole PELICAN navíc garantujeme úspěšné složení této zkoušky – vždyť v loňském roce byli naši studenti úspěšní na 99 %!

3.    Najde ti hromadu kamarádů

V učebnách jazykové školy PELICAN se nesetkáš jen se skvělými lektory, ale hlavně se spoustou spolužáků, se kterými tě bude od začátku spojovat jedno – vášeň pro cizí jazyky a pro skvělou zábavu. A že je studium u PELICANA velká zábava! Přátelství, která v našich pomaturitních kurzech vznikají, vydrží ještě dlouho poté, co se za našimi studenty po složení zkoušek zavřou dveře.

Tip na článek:  Pomaturitní studium, to jsou výhody studentského života i mezinárodní zkoušky

4.    Dá ti zážitky, na které nikdy nezapomeneš

Pomaturitní studium jazyků u PELICANA neznamená jen učení, ale také hromada výletů, večírků a dalších super zážitků. V loňském roce jsme se s našimi studenty podívali do adventní Vídně, oslavili nadcházející vánoční svátky úžasným večírkem, byli jsme společně darovat krev nebo si zacvičit jógu. A to je jen zlomek toho, co naše studenty čeká v nadcházejícím školním roce!

5.    Seznámí tě s nejvíc cool podniky v Brně

Jazyková škola PELICAN sídlí v samotném centru Brna, což znamená, že má v těsném sousedství ty nejlepší kavárny a restaurace. A protože PELICAN jde vždy ještě o krok dál, tak jsme pro své studenty dojednali slevy a speciální akce v celé řadě podniků. Je libo káva, pivo, donut nebo něco na sebe? Jedině ti, co studují v pomaturitních kurzech u PELICANA, mají tohle všechno za pusu!

6.    Ušetří ti peníze

A to ani zdaleka ne pouze slevami u partnerských podniků. Všichni studenti našeho pomaturitního studia totiž dostanou zdarma ISIC, který jim otevře dveře k dalším tisícovkám slev. A finančně přívětivá je i cena za samotné pomaturitní studium – tedy pokud se stihneš přihlásit do konce srpna. Jen do té doby totiž zaplatíš za celoroční pomaturitní kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo ruštiny jen 19 900 Kč.

Pomaturitní angličtina či pomaturitní němčina je zkrátka vždy skvělá volba, a u PELICANA to platí dvojnásob! Chtěl bys vědět víc?Navštiv naše stránky www.skolapelican.com a přečti si víc o našich pomaturitních jazykových kurzech.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *