Adventní zájezdy navodí tu správnou předvánoční atmosféru

Advent, Vánoce a čas oslav se už nezadržitelně blíží. S tím vším jsou spojené jak nejrůznější vánoční akce, tak i velice oblíbené trhy. Ty můžete zažít netradičně například v Drážďanech, ve Vídni, v Krakově nebo v Paříži. Právě tady totiž nasajete tu pravou vánoční atmosféru. Udělejte si tedy ještě před Vánoci radost a zúčastněte se nějakého adventního zájezdu.

Adventní zájezdy Drážďany

Nejoblíbenějšími adventní zájezdy jsou do Drážďan. Tady totiž každoročně vypukává to správné vánoční a nákupní šílenství, kdy každý chce ten nejlepší a nejkrásnější dárek. Navíc nejsou Drážďany daleko, takže se do nich na adventní zájezd může vydat skutečně každý. Navštívit zde můžete nejstarší vánoční trh v Německu Striezelmarkt, místní stavební skvosty či Semperovu operu. Program tady bývá hodně nabitý, ale i nákup krásných dárků můžete bez problémů stihnout. Vše navíc za vás zařídí cestovní kancelář Asap Travel.

Tip na článek:  Kam s nářadím a doplňky na kolo? Do cyklistické brašny!

Adventní zájezdy Vídeň

Druhými nejoblíbenějšími a nejtradičnějšími vánočními zájezdy jsou ty do Vídně. Do té mířili už naši předkové v dávných časech, aby zažili krásnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru. I vy v současnosti však můžete zažít vánoční zájezdy 2014. Vánoční zájezdy se ve Vídni nesou zejména v duchu nákupů, nákupních center a trhů. Jen málokdo vyráží za něčím jiných. Navíc je Vídeň výbornou alternativou pro všechny obyvatele jižních Čech a Moravy, kteří to zde mají blíž.

Adventní zájezdy Krakov

Posledními – neméně oblíbenými adventními zájezdy jsou ty do Krakova. A ani adventy 2014 nebudou výjimkou! Krakov je samo o sobě velice krásné historické místo, které dýchá úžasnou atmosférou. Když k tomu ještě přidáte vánoční ozdoby a trhy, máte ideální místo pro svařáček či grog. Navíc je Krakov výbornou variantou pro všechny ze severní Moravy a Slezska, pro které je to schůdnější a bližší varianta adventních zájezdů nežli do Vídně či do Drážďan.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *