Nassfeld

Pokud vás neláká dovolená na pláži, ale potřebujete ke svému odpočinku pohyb je tu pro vás středisko Nassfeld. Jedná se o malebnou oblast jižního Rakouska s unikátním mikroklimatem, díky kterému si užijete slunečné počasí téměř celý rok.

V zimě zde lyžaři využijí celých 110km lyžařských sjezdovek různé náročnosti. Moderní lanovky zajišťují pohodlnou dostupnost i pro rodiny s dětmi. Pokud patříte mezi rodiče, kteří vedou své děti ke sportu, budete nadšeni. Celé středisko zajišťuje možnost aktivního programu právě pro děti. Středisko je zároveň plné různých skalek, žlebů, plání, dropů a lesíků – pokud tedy patříte mezi zkušené lyžaře, tak si zde svůj sjezd náležitě užijete.

Letní Nassfeld

V letních měsících rozhodně nemusíte strádat doma pod dekou. Nassfeld přináší velké množství sportovních aktivit a v teplé části roku. K výběru máte mezi kolem a pěší turistikou. V obou případech se velice rychle dostanete na svých túrách do sousední Itálie. Můžete si tedy vybrat, zda dáte přednost nenáročné procházce spojené s degustací místních specialit či zda vyrazíte na celodenní náročnou horskou výpravu. Ať zvolíte jakoukoliv možnost, tak máte jistotu, že vám po celou dobu budou dělat společnost překrásná panoramata.

Tip na článek:  Dejte zimě sbohem a vyrazte na exotickou dovolenou

Užije si tu tedy opravdu každý, od malých dětí stojících poprvé na lyžích, přes odvážné freeridery až po cyklisty toužící po výhledech. Dovolená v Nassfeldu je ideální pro zkušené horaly i pro příležitostné sportovce. Dech beroucí krása tohoto místa vám učaruje a nechá ve vás skvělé zážitky.

http://www.booknassfeld.cz – krásné a moderní apartmány od českého majitele se saunou a jen 300 metrů od lanovky Millenium Express – střediska Nassfeld.

K ubytování v Nassfeldu jsou k dispozici krásné a moderní apartmány od českého majitele se saunou a jen 300 metrů od lanovky Millenium Express – střediska Nassfeld, kde je samozřejmostí velice příjemný a ochotný personál, který vám rád poradí s výběrem vhodné sjezdovky či naplánováním turistické trasy s ohledem na jejich náročnost a vaše schopnosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *