Možnost bydlet ve svém je k nezaplacení. Kdo si jednou vyzkouší situaci „být svým pánem“, těžko se dobrovolně vrací do společného domu, či bytu k rodičům nebo prarodičům. Vlastní soukromí, pohodlí a osobní svoboda jsou synonymem pro život ve svém bytě, na „vlastní noze“.

Jak na to?

Získat vlastní bydlení je ale rok od roku složitější. Nejenže ubývá volných bytů na realitním trhu, ale navíc jejich ceny neúměrně rostou, nevyjímaje to, že většina lidí na novou hypotéku ani nedosáhne. Pokud se ani po přečtení těchto řádků přání bydlet v novostavbě nevzdáváte, máte poslední možnost chytit příležitost za pačesy.

Představíme vám projekt Malešický háj. Byty Malešice jsou koncipovány tak, aby uspokojily náročné uživatele a přitom poskytly nový domov rodinám za solidní ceny. A to se daří. Do Malešic se budou stěhovat desítky rodin, které již mělo to štěstí a nový domov našlo. I vy ještě můžete být mezi nimi!

Tip na článek:  Jak poznat, kdy vaše střecha už nutně potřebuje opravu?

Žádané Malešice

Pět moderních domů, 107 exkluzivních bytů o velikosti 1 až 5+kk. Malešice se staly adresou, o kterou by měl stát každý mladý člověk, který hledá domov na celý svůj život. Určen je především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody. Architektonické deja´vu je znázorněné díky prvků funkčnosti a minimalismu. Limitovaný počet, nejvíce pěti podlaží, přináší pocit pohody, jistoty, klidu a bezpečí. A o to jde ve vlastním domově především.

Buďte mezi těmi, co už nový domov našli!

Ceník bytů ke koupi je naprosto veřejný a neukrývá žádné „kdyby“, ani „možná“. Jednopokojový byt lze na této atraktivní adrese pořídit už za necelých pět milionů korun. V případě, že nemáte celou sumu cash, netřeba zoufat. S financováním pomůže zvýhodněná hypotéka od Hyposervis Consulting, která v této nejisté době přináší jasné podmínky a skutečný zájem na tom vytvořit pro klienta dobré podmínky a vyjít mu vstříc.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *