Každý, kdo se začne starat o svoji vlastní domácnost, zjistí, že náklady na bydlení nejsou zrovna nejlevnější záležitostí. Když pomineme splátku hypotéky, představují jednu z nejvýznamnějších položek náklady na energie. Je však potřeba si uvědomit, že ne vždy člověk musí platit takové částky. Řešením je pečlivý průzkum trhu a výběr výhodného dodavatele. Řekneme si to však narovinu. Komu by se chtělo zkoumat jednotlivé nabídky. A proto jsme to udělali za vás.

Málokomu se chce věnovat celé odpoledne prozkoumávání trhu a srovnání ceny plynu. Na druhou stranu právě tato činnost je v okamžiku, kdy chceme ušetřit, velmi důležitá. A navíc v dnešní době najdete na internetu nespočet kalkulaček, které vám vypočítají, u koho utrácíte nejvíc a u koho byste naopak nejvíc ušetřili.

Jak kalkulačka plynu funguje?

Taková kalkulačka plynu funguje na jednoduchém principu. Kalkulačky počítají na základě velikosti domu, oblasti a také způsobu spotřeby plynu. Pokud zvolíte kalkulačku nacházející se přímo na stránkách daného dodavatele, pak se dozvíte, na kolik by vás přišel plyn právě u něj. Existují však i kalkulačky, které vám vypočítají, kolik vás bude stát plyn u jednotlivých prodejců napříč trhem.

Tip na článek:  Jak vybrat kvalitu, která se vyplatí?

U koho hledat výhodnou nabídku?

Po krátkém průzkumu, vám kalkulačka (plyn) prozradí, že jednu z nejvýhodnějších nabídek najdete u společnosti Enra Services s. r. o., u které najdete nejen skvělou cenovou nabídku, ale také mnoho dalších výhod.

O cenové výhodnosti hovoří srovnání ceny plynu poskytovaného společností Enra a ceny plynu poskytovaného dominantními distributory na trhu, například společností RWE. Vezmeme-li si příklad vytápění rodinného domu, pak vás bude stát plyn od RWE 844 Kč až 1076 Kč měsíčně a u společnosti Enra 782 Kč měsíčně. Kromě levného plynu však u společnosti Enra najdete i vstřícný a přátelský přístup.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *