Hledáte ideální lokalitu, kterou byste mohli začít nazývat svým domovem? Stěhování představuje vždy nepříjemný proces, a proto je dobré pečlivě zvažovat možnosti už napoprvé. Mnohem rozumnější volbu však představuje sázka na místa s potenciálem budoucího růstu, než na ta skutečně nejprestižnější, kde se ceny nemovitostí šplhají až neúměrně vysoko a přitom nenabízejí jiný benefit než právě lukrativní adresu.

Ať už jste rodina vyznávající aktivní životní styl nebo spíše už zralý pár, vyhledávající klidné a přívětivé místo k životu, bydlení Na Vackově si vás určitě získá. Tenhle půvabný kousek Prahy totiž rozhodně má co nabídnout.

Byty s opravdu velkým B

V rámci nového developerského projektu tu na vás čeká hned 347 bytů, doplněných nebytovými prostory a ateliéry. Autory kompletního grafického návrhu jsou renomovaní odborníci ze studia MS Architekti s obdivuhodnou řadou již hotových realizací. Z jejich pera pochází například Centrum přírodovědných a technických oborů Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Lesopark Na Panském v Bohumíně, masterplan jižního přístavu v Helsinkách, Dvorecký most a mnohé další.

Tip na článek:  Vybírejte nové dveře s rozmyslem
Byty na Vackově: čím vás překvapí?
Byty na Vackově: čím vás překvapí?

V žádném případě se nebudete dívat na pouze minimálně členěnou pouliční plochu – naopak. Celé řešení je dynamické a nebojí se v otázkách maximálního soukromí a osobního prostoru sáhnout i k netypickým asymetrickým řešením. Majitele bytů v patrech potěší balkony a lodžie, milovníci přízemí si pak mohou do své péče vzít i praktické předzahrádky.

Přirozené světlo a praktičnost v hlavních rolích

Nejde o koncept určený k obdivu, ale o skutečně kvalitní a plnohodnotné bydlení. Tento prodej bytů na Praze 3 je proto navržen spíše v minimalistickém stylu, ovšem s možností individuálního přizpůsobení mnoha prvků (koberce, dlažby, obklady apod.), a to samozřejmě ještě předtím, než se nastěhujete. Vyberte si s různorodých dispozic (1+kk až 5+kk) a zjistěte více na Byty.navackove.cz.

Přirozené světlo a praktičnost v hlavních rolích
Přirozené světlo a praktičnost v hlavních rolích
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *