Euro Banknotes Coins Cents  - _Alicja_ / Pixabay

Poslední dva roky české ekonomice zrovna moc nepřály, což ovlivnilo i cenu většiny zboží a služeb. Ničemu nepomohla ani současná politická situace, kvůli které bude inflace výrazně vyšší, než se zprvu předpokládalo. Asi největší růst jsme však mohli pozorovat u cen energií, které pomalu posílají některé podniky do červených čísel. Není tedy divu, že se velká část stávajících podniků snaží hledat cesty, jak alespoň trochu ušetřit.

Přizvěte si na pomoc moderní technologie

Rostoucí ceny energií děsí většinu podnikatelů, kteří v souvislosti s tím musí chtě nechtě počítat s vyššími náklady. Ty však pro ně mohou být někdy doslova likvidační, a proto se zvyšuje poptávka po alternativních řešeních.

Tím mohou být energetické služby a managment, které ke snížení nákladů na energie využívají ty nejnovější moderní technologie. S jejich pomocí totiž můžete ušetřit poměrně vysoké částky, a to aniž by takový krok měl vliv na kvalitu vaší výroby nebo poskytovaných služeb.

Tip na článek:  Darujte svým nejbližším ty nejkrásnější vzpomínky

Vybírat přitom můžete hned ze dvou způsobů financování:

  • EC (Energy Contracting) – vložené finanční prostředky jsou spláceny z úspory energie,
  • EPC (Energy Performance Contracting) – vložené finanční prostředky jsou spláceny platbami za dodávky energií.

Nechte si poradit od profesionálů v oboru

Bez ohledu na to, pro jaký způsob či řešení se rozhodnete, v každém případě budete potřebovat pomoc profesionálů. Mezi ně se řadí i česká odnož francouzské společnosti ATALIAN, která nabízí komplexní energetické služby a managment přímo na míru.

Své služby poskytuje široké škále klientů od průmyslových podniků až po školy nebo zdravotnická zařízení. Jejich cílem není pouhá příprava a realizace projektu, ale i další procesy včetně financování, zkušebního provozu, dohledu nad dílem 24 hodin denně a auditu či pravidelného servisu. Jednoduše tak můžete ušetřit nejen na energiích, ale i nákladech spojených s kontrolou či údržbou zařízení.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *