Raz, dva tři a jste oddluženi!

Být bez dluhů jednou pro vždy – to je nejspíš sen všech, jež nezvládli splátkový kalendář, pravidelné splácení a řádné plnění všech svých povinností. Nemusela to navíc být ani jejich chyba. Prostě zrovna přišla menší výplata, byly vyšší náklady či bylo potřeba investovat do nečekaně porouchaného domácího vybavení. Jedna půjčka začala střídat půjčku druhou a kolotoč dluhové pasti začal nabírat na nebezpečné rychlosti.

Svých dluhů se můžete zbavit jednou pro vždy

Pokud svou situaci začnete okamžitě řešit, pak máte naději, že se svých dluhů jednou pro vždy zbavíte. Díky insolvenčnímu zákonu existuje značná šance, že na oddlužení neboli osobní bankrot dosáhnete i vy. Pokud máte více, než 2 věřitele, nejste schopni dostát svým závazkům a zároveň budete během 5 let schopni uhradit alespoň 30 % vzniklého dluhu, pak jsou vaše šance na schválení osobního bankrotu poměrně vysoké. Málokdo si však uvědomuje, že cesta k oddlužení není tak snadná, jak na první pohled vypadá. Proto se – zvláště v tomto případě – vyplatí oslovit odborníky, kteří se na oddlužení fyzických osob již nějakou tu dobu zaměřují.

Tip na článek:  Nebankovní finance pomohou vyřešit vaše finanční problémy

Co k oddlužení budete potřebovat?

V prvé řadě je nutná návštěva internetové stránky www.oddluzeni.cz , jejíž součástí jsou nejen praktické rady týkající se oddlužení fyzické osoby, ale také jednoduchá kalkulačka, po jejímž vyplnění ihned víte, jak vysoké jsou vaše šance zbavit se dluhů jednou pro vždy. Po zadání potřebných údajů se před vámi zobrazí konkrétní podmínky oddlužení. V případě jejich akceptace stačí odeslat žádost o oddlužení, čímž máte to nejsložitější za sebou.

Nechybujte a svěřte se do rukou odborníků

Spousta osob, které na oddlužení dosáhnou, vyplňují žádost, jež je nutno podat k místně příslušnému soudu, svépomocí a to bez potřebných zkušeností a znalostí. Vystavují se tak riziku, že bude jejich žádost ze strany soudu zamítnuta a to z důvodu formálních nebo obsahových nedostatků, jež mohou celý proces značně prodloužit, případně zhatit úplně. Proto je vhodné přizvat k tomuto zásadnímu životnímu kroku odborníky, na které se můžete doopravdy spolehnout.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *