Chtěli byste si koupit nové auto? Toužíte po české kvalitě a nadčasovém designu značky Škoda? Nevíte, na koho se obrátit? Rádi byste našli servis, kde se vám o vaši Škodovku dobře postarají? A slyšeli jste již o společnosti MÁCA, s. r. o.?

Firma MÁCA, s. r. o. je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků s vozy Škoda a včetně vozů české značky, prodává i vozy SEAT A FIAT. V rámci těchto značek se společnost nezabývá pouze jejich prodejem, ale svým zákazníkům nabízí i kompletní servis vozidel Škoda, SEAT a FIAT (záruční servis i pozáruční servis). Od roku 2010 zajišťuje společnost také prodej ročních a zánovních vozidel pod značkou ŠKODA Plus (ojeté vozy) a začátkem roku 2012 rozšířila svoji činnost i o opravy vozidel Volkswagen.

Přednosti společnosti MÁCA, s. r. o.

Společnost může svým klientům nabídnout mnoho výhod. Mezi její přednosti patří široká nabídka či profesionální přístup. Dlouholetá tradice působení této společnosti svědčí o bohatých zkušenostech a kvalitních službách. To všechno vede k neustálému rozšiřování zákaznických služeb a zdokonalování již poskytovaných služeb, což svědčí o snaze zajistit svým klientům maximální spokojenost.

Tip na článek:  Doktor Moto: náhradní díly (nejen) pro motocykly Jawa na jednom místě

Co vám může společnost nabídnout?

AUTO MÁCA poskytuje prodej aut značek Škoda, FIAT a také SEAT. Například v rámci značky Škoda Plus nabízí společnost ověřené a ojeté vozy, a to i mladší ojetá auta jako jsou tzv. roční vozy v perfektním stavu. Díky nákupu ojetého vozu od společnosti MÁCA získáte výhody, mezi které patří auto staré méně než 18 měsíců od data výroby a dvouletá záruka od výrobce Škoda Auto. Při nákupu máte k dispozici předváděcí vozy, jež můžete vyzkoušet na tzv. předváděcí jízdě. MÁCA, s. r. o. vám pomůže i s hledáním optimálního financování či vhodného pojištění a k tomu vám nabídne i multiznačkový servis (záruční i pozáruční). Na jednom místě, u jednoho autorizovaného obchodníka si tak zajistíte prodej i servis osobních vozů Škoda.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *