sklad

Využíváte mezinárodní přepravu různého zboží? Potom vám nebudou neznámé pojmy jako logistika, celní služby, deklarace a sklady. Wakestone Logistics nestanovuje předem žádná omezení, ale snaží se individuálně přizpůsobit každému zákazníkovi. Služby jsou cíleny především na menší a středně velké společnosti, které si potrpí na flexibilitu a odpovědnost poskytovatele služeb během jednání i v provozní praxi.

Logistické služby a skladování zboží

Logistika zahrnuje kompletní služby, kde nechybí skladování zboží, pronájem skladových prostor, manipulační služby, etiketace, třídění, balení, vedení skladové evidence, označování. V rámci skladové logistiky nejde jenom o ukládání zboží do skladu, ale o daleko rozsáhlejší služby. Skladování zboží je zajišťováno v moderním skladovém areálu s plochou 5500 m2 a výškou 11 m. Areál se dělí na dvě propojené skladové haly. Způsob skladování se volí na základě požadavků a na vyžadované manipulaci. Lze uskladňovat do policových nebo paletových regálů. O bezpečné uskladnění se stará 24hodinová ostraha s napojením na elektronické zabezpečení.

Tip na článek:  Jak často čistit kávovar, aby připravoval lahodné kávové speciality po dlouhé roky?

Jaký sortiment se skladuje?

Sklad lze plnit různým zbožím. Může se jednat o elektroniku, spotřební zboží, nábytek, polotovary, spotřební a obalový materiál, nábytek, sběratelské předměty, nápoje, archiv firemních dokumentů apod. Máte citlivé komodity k uskladnění? Dají se přebrat s plnou odpovědností do menších příručních skladů v administrativní budově. Zajištěna je speciální ostraha a vyšší teplotní režim.

Firma přebírá za převzaté a uskladněné zboží plnou odpovědnost až do doby výdeje zboží. Zájemci si mohou krátkodobě nebo dlouhodobě pronajmout skladové plochy s různou výměrou.

Není problém si dohodnout i další související služby – krátkodobý pronájem prostor pro natáčení reklam či klipů, čištění obalů a zboží, menší technologické úpravy zboží apod.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *