Chytré vychytávky - řezačka obkladů

Plánujete rekonstrukci nebo velký jen velký úklid? Chcete strhnout staré tapety nebo přestěhovat těžké skříně? Poradíme vám pár vychytávek, které vám práci zjednoduší a zrychlí!

Chystáte se vrhnout do rekonstrukce koupelny? Pak budete potřebovat kromě řezačky obkladů také další pomocníky. Nepůjde však o klasické nářadí, ale o věci, které primárně určené k práci nejsou, přesto vám ve vašem snažení výrazně pomohou!

TOP 5 účinných vychytávek

Stěhování nábytku
Staré těžké skříně po babičce jsou prostorné, ale už se nehodí do vašeho moderního interiéru a navíc nabírají příliš místa? Pryč s nimi! Nebojte se těžkého stěhování, použijte malý kobereček, který zabrání odření parket nebo lina. Vystačíte si také se starým párem ponožek, které navléknete na nohy pohovky a lehce jí tak přemístíte tam, kam potřebuje. Velkým pomocníkem se také může stát podložka pod květiny s otočnými kolečky. Pokud máte alespoň dvě, můžete na ně nábytek posadit a pak přejet kam je potřeba.

Tip na článek:  Aktuální trendy pro venkovní terasy preferují teak a modřín

Malování
Vymalovali jste pokoj, ale zůstala vám barva v plechovce? Velice pečlivě plechovku uzavřete a pak jí otočte dnem vzhůru, tím si tak zajistíte, že při dalším malování nebudete muset odstraňovat zaschlý škraloup, ten bude totiž na dně plechovky.

Tapetování
Staré tapety vás již nudí či neodpovídají vašim představám moderní domácnosti? Jejich sundavání si zjednodušíte tak, že je natřete vodou s mycím prostředkem.

Vazelína
Vazelína by neměla ve vaší domácnosti chybět, jde o praktického pomocníka, který vyčistí skvrny odolné skvrny, odstraní skřípání dveří nebo třeba odstraní plíseň.

Vrtání dlaždic
Místo kolem vrtání oblepte lepenkou, aby nehrozilo nechtěné poškození dlaždice. Pod místo vrtání také nalepte papírek, který ohnete a všechny odvrtané nečistoty skončí na papírku a ne na podlaze.

Similar Posts

1 komentář

  1. […] peníze na nečekané výdaje, rekonstrukci bytu nebo jiný nápad? V takovém případě je půjčka Hodonín a okolí ideálním řešením. Na […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *