Dřevěné brikety využijete pro různá topidla

Palivo budoucnosti – označení, kterým lze definovat kvalitní dřevěné brikety. Využijete je do všech druhů kamen, do krbů na tuhá paliva a do kotlů. K přednostem především patří vysoká výhřevnost a dlouhá doba hoření. Toto ekologické palivo s minimálním odpadem vám pomůže ušetřit náklady na topení. Svou výhřevností se dají přirovnat k dolní hranici černého uhlí.

Druhy dřevěných briket

Dřevěné brikety RUF – salonky bukové

Dřevěné brikety RUF najdou využití ve všech druzích krbů, pecí a kotlů. Díky tvaru brikety je dosaženo rovnoměrného ohořívání po celé ploše. Zhotovují se ze 100% bukového dřeva. Typická je delší doba hoření a minimum popela.

Dřevěné brikety válcové s dírou – smrk

Kvalitní dřevěné brikety ze smrku mají válcový tvar a díru uprostřed. Díky svému tvaru se snadněji provádí zátop a dochází k lepšímu prohřívání. Nejvhodnější jsou pro celodenní intenzivní hoření v uzavřených či otevřených krbech, v kotlích nebo kachlových kamnech.

Tip na článek:  Bydlení bez kompromisů

Dalšími válcovými briketami jsou kvalitní světlé ze smrku/borovice a dřevěné brikety RUF smrk/borovice. Jedná se o dřevěné brikety s univerzálním použitím. Očekávejte dlouhou dobu žhnutí a hoření ve všech modelech kotlů, krbů a kamen.,

Dřevěné brikety válcové – PUK

Potřebujete kvalitní topení na chatě, chalupě nebo v rekreačních objektech? Potom vyzkoušejte dřevěné brikety vyrobené z čisté směsi borovicových a smrkových hoblin. Není problém je používat do kotlů na tuhá paliva, uzavřených či otevřených krbů a do kamen.

Dřevěné brikety válcové – mix

Prémiové brikety jsou zhotoveny z mixu listnatých dřevin a mají válcový tvar. Ve zhotovené kombinaci mají extrémně vysokou výhřevnost.

Využívat můžete pravidelné dřevěné brikety akce, kde seženete vybrané druhy za výhodnější ceny. Jistě se vám bude hodit služby dopravy zdarma po celé České republice, a to už od jedné objednané palety!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..