Euro Banknotes Coins Cents  - _Alicja_ / Pixabay

Do výplaty zbývá posledních pár dní a vám se najednou porouchá auto, bez kterého se nedostanete do práce? Kvůli nečekaným výdajům vám dojdou finance a vy nevíte co dál? Jednou z možností, jak takovou situaci vyřešit, je rychlá půjčka před výplatou. Vhodnou alternativou pro každého, kdo potřebuje překonat krátkodobou finanční tíseň, je rychlá SMS půjčka od společnosti Novacredit.

Kolik si můžete půjčit?

Každému se může čas od času stát, že mu dojdou peníze těsně před výplatou. Častou příčinou toho jsou nečekané výdaje spojené s náklady na opravy auta či domácí elektroniky. Naštěstí není v dnešní době těžké tuto situaci řešit. Existuje mnoho možností. Jak bylo výše uvedeno, jednou z nich je rychlá půjčka bez doložení přijmu od společnosti Novacredit. A kolik si vlastně můžete půjčit? Ať požádáte o půjčku poprvé, nebo žádáte opakovaně, můžete získat částku pohybující se od 1 000 Kč do 10 000 Kč se splatností až 25 dnů. Ověření klienti žádající o druhou či další půjčku navíc získají mnohé výhody.

Tip na článek:  Bezhotovostní půjčka je v dnešní době stále populárnější

Jak o půjčku zažádat?

Jestliže máte o půjčku zájem, můžete o ni zažádat prostřednictvím online formuláře, který najdete na stránkách společnosti Novacredit. Půjčku si tedy můžete vyřídit i ze svého mobilního telefonu. Stačit vám bude pouhé připojení k internetu (ať už formou dat v telefonu, nebo Wi-Fi). Při zažádání o půjčku vyplníte jen krátký formulář, ke kterému nebudete potřebovat žádné osobní doklady.

Výhody Novacredit

Jednou z první výhod půjčky je neúčelnost. To znamená, že půjčka se hodí na financování čekoholi. Dalšími výhodami je rychlost vyřízení, online sjednání, dostupnost půjček či možnost prodloužení data splatnosti. Tu je možné prodloužit až o 3 týdny oproti standardní splatnosti.

Stálí klienti získají i další výhody, například rychlejší vyplacení peněz. Pokud jste tedy stálí klienti Novacredit a jako formu poukázání finančních prostředků využíváte bankovní účet, můžete peníze získat do 30 minut od schválení žádosti. Důvodem rychlého vyřízení a vyplacení žádosti je odpadnutí povinnosti dokládat zbytečnou dokumentaci.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *