Plánujete rekonstrukci? Chtěli byste na svém domě vyměnit okna a dveře? Toužíte po zvelebení svého domu? Rádi byste si k domu přistavili krásnou zimní zahradu, kde budete moci odpočívat? Pak byste si měli najít vhodného partnera, který vám pomůže realizovat vaše sny. V následujícím článku vám přinášíme tip. Požádejte o pomoc firmu DAFE-PLAST.

O koho jde?

Společnost DAFE-PLAST, s. r. o. se pohybuje na trhu výroby oken, dveří a prosklených stěn. Zabývá se jejich výrobou a prodejem a na trhu působí již od roku 1992. Více jak dvacet let existence svědčí o bohatých zkušenostech a dlouholeté praxi. Do oblasti výroby plastových a hliníkových oken, plastových dveří a prosklených stěn a zimních zahrad vnesla společnost dokonalou kombinaci tradice a moderních technologií.

Kromě výroby a montáže poskytuje DAFE-PLAST odborné poradenství a konzultace v oblasti oken a dveří. V neposlední řadě se zabývá i projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Kvalita poskytovaných služeb a používaných materiálů dělá ze společnosti DAFE-PLAST jednoho z nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní.

Tip na článek:  Plastová okna s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi

Co najdete v nabídce?

Plastové dveře a plastová okna představují přední produkty společnosti. Jak okna, tak i dveře jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů (profilů německé firmy REHAU, která je špičkou na trhu, a kování ROTO, jež zajišťují bezproblémovou funkčnost). Mezi další produkty společnosti patří i hliníková okna, vchodové dveře či zimní zahrady

Proč volit DAFE-PLAST?

Výhodou produktů společnosti jsou kvalitní materiály a moderní technologie využívané při výrobě. Vše zajišťuje bezproblémovou funkčnost. Výrobky jsou odolné a designové. Splňují tak veškeré požadavky dnešní doby. Výhodou je také prodloužená záruka na 5 let, jež je poskytována na plastová okna, či poradenství a zaměření zdarma. Společnost sídlící v Jihlavě vytvořila po celé ČR vlastní obchodní síť. Pokud si chcete kvalitu jejich výrobků ověřit, pak můžete navštívit showroom DAFE-PLAST se nachází v Jihlavě.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *