Candlelight Votive Candles  - Ri_Ya / Pixabay

Zima už je v plném proudu a s ní se blíží i zimní dovolená. Přemýšleli jste, kam letos vyrazíte? Ne? Pak je nejvyšší čas začít nad tím uvažovat. Vždyť takovou zimní dovolenou si můžete nadělit pod stromeček a hlavně můžete vyrazit za zdravím. V následujícím článku vám přinášíme tip na to, kam letos vyrazit. Máme pro vás inspiraci na lázeňské víkendové pobyty, wellness pobyty i na lázeňské pobyty pro seniory.

Dárek pro vás i vaše zdraví

Vánoce jsou obdobím, kdy by měl člověk odpočívat a načerpávat energii. K tomu je nejlepší vyjet si někam, kde vám bude odpočinku a relaxace dopřáváno plnými doušky. Jedním z těchto míst jsou lázně Velichovky. Ty představují dokonalou kombinaci wellness, klidu a pohody, která potěší nejen vaše tělo, ale také vaši duši. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, kam letos vyrazit, pak by měly být Velichovky číslem jedna na vašem seznamu.

Tip na článek:  Iridologie a diagnostika z jazyka

Proč volit Velichovky?

Určitě si pokládáte otázku, proč byste měli volit zrovna Velichovky. Čím jsou vlastně tak výjimečné? Velichovky tak jako všechny lázně přinášejí mnoho výhod a zdravotních přínosů pro každého z nás. Mají blahodárné účinky na naše fyzické i psychické zdraví. Pomáhají člověku vypnout, odpočinout si a uvolnit se. Velichovky však nabízejí mnohem více.

V prvé řadě jsou totiž jedinečným zdrojem křídové slatinné zeminy s vysokým obsahem uhličitanu a železa. Tento přírodní léčivý zdroj dělá z Velichovek unikátní zařízení. Předností slatiny jsou její léčivé účinky. Díky její přirozené hustotě skvěle působí u pacientů s problémy pohybového aparátu, přičemž slatina se využívá hlavně na zábaly, ale hodí se i do koupele.

Co vám Velichovky nabídnou?

Velichovky, lázně na pohybové ústrojí, pro vás mají celou škálu lázeňských a wellness procedur, které si můžete užít sami nebo se svými blízkými. Pacientům pak pomohou hlavně profesionální služby, jako jsou slatinný zábal, rašelinový zábal, slatinná koupel či rašelinová koupel.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *