Zima už je v plném proudu a s ní se blíží i zimní dovolená. Přemýšleli jste, kam letos vyrazíte? Ne? Pak je nejvyšší čas začít nad tím uvažovat. Vždyť takovou zimní dovolenou si můžete nadělit pod stromeček a hlavně můžete vyrazit za zdravím. V následujícím článku vám přinášíme tip na to, kam letos vyrazit. Máme pro vás inspiraci na lázeňské víkendové pobyty, wellness pobyty i na lázeňské pobyty pro seniory.

Dárek pro vás i vaše zdraví

Vánoce jsou obdobím, kdy by měl člověk odpočívat a načerpávat energii. K tomu je nejlepší vyjet si někam, kde vám bude odpočinku a relaxace dopřáváno plnými doušky. Jedním z těchto míst jsou lázně Velichovky. Ty představují dokonalou kombinaci wellness, klidu a pohody, která potěší nejen vaše tělo, ale také vaši duši. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, kam letos vyrazit, pak by měly být Velichovky číslem jedna na vašem seznamu.

Tip na článek:  Je polyneuropatie vaším obávaným strašákem? Pomoci vám s ní mohou magnety

Proč volit Velichovky?

Určitě si pokládáte otázku, proč byste měli volit zrovna Velichovky. Čím jsou vlastně tak výjimečné? Velichovky tak jako všechny lázně přinášejí mnoho výhod a zdravotních přínosů pro každého z nás. Mají blahodárné účinky na naše fyzické i psychické zdraví. Pomáhají člověku vypnout, odpočinout si a uvolnit se. Velichovky však nabízejí mnohem více.

V prvé řadě jsou totiž jedinečným zdrojem křídové slatinné zeminy s vysokým obsahem uhličitanu a železa. Tento přírodní léčivý zdroj dělá z Velichovek unikátní zařízení. Předností slatiny jsou její léčivé účinky. Díky její přirozené hustotě skvěle působí u pacientů s problémy pohybového aparátu, přičemž slatina se využívá hlavně na zábaly, ale hodí se i do koupele.

Co vám Velichovky nabídnou?

Velichovky, lázně na pohybové ústrojí, pro vás mají celou škálu lázeňských a wellness procedur, které si můžete užít sami nebo se svými blízkými. Pacientům pak pomohou hlavně profesionální služby, jako jsou slatinný zábal, rašelinový zábal, slatinná koupel či rašelinová koupel.

 

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *