Rádi byste si dopřáli něco skutečně nevšedního, ale jen neradi se vydáváte do neprozkoumaných vod? Nevadí, probádali jsme je za vás. Erotické masáže na sebe během několika málo let, kdy se mezi veřejností dostaly do širšího povědomí, stihly nabalit velkou řádku mýtů.

Většinu z nich mají na svědomí nepoučitelní pohádkáři případně přeučené prostitutky, takže bychom je rádi uvedli na pravou míru. Co vás tedy za zdmi erotickým salónů skutečně čeká?

Mýtus: Je to jen trocha ruční práce

Opravdová erotická masáž nabízí vyvrcholení „jen tak mimochodem.“ Ještě předtím vás však dokonale uvolní, vzruší a nabudí. Masérky necílí hned na hlavní cíl, naopak, umožní vám si všechny techniky plnohodnotně vychutnat.

Mýtus: Na konci je vždy sex

Není vyloučeno, že vám ho v nějakém soukromém privátku jeho stárnoucí majitelka skutečně nabídne. Ovšem školené profesionálky se vším všudy podobné berličky nepotřebují. Znají své kvality a dovolí vám je docenit. Dobře vědí, že vás uspokojí svou dovedností, nikoli syrovou živočišnou akcí.

Tip na článek:  Obezita v Česku – nehubneme, ale tloustneme!

Mýtus: Erotická masáž není nápaditá

Jestliže jste takový dojem nabyli po čtení nejrůznějších „domácích návodů na erotickou masáž“, tak na něj velmi rychle zapomeňte. Ve hře totiž nejsou jenom ruce, ale i ňadra, chodidla a vůbec celé tělo. Záleží i na typu zvolené masáže, například ta nuru vám kontakt „body to body“ nabídne v opravdu extrémním množství, footprint bude klást důraz na techniky nohou atd. Ovšem i ta nejzákladnější verze by vám měla dopřát od každého trochu – už jen pro ten erotický náboj.

Nevěříte? Přesvědčí vás o tom jedna z patnácti šikovných masérek v Angels erotické masáže Praha. Vyberte si tu, která se vám zalíbí nejvíce, a nechte se hýčkat- třeba už dnes!

Zážitek s velkým Z? Vyzkoušejte erotickou masáž
Zážitek s velkým Z? Vyzkoušejte erotickou masáž
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *