elektro

Elektro výrobky a služby využijete i ve vaší domácnosti! Stačí si uvědomit, kolik váš byt nebo dům potřebuje žárovek. Nejedná se však jenom o žárovky, elektro zahrnuje skutečně obsáhlý sortiment.

Úsporné LED osvětlení

Hitem poslední doby se stalo LED osvětlení, patřící mezi nejúspornější a také nejekologičtější zdroje svícení. LED svítidla najdou využití v interiérech i ve venkovních prostorách. Oceníte svícení na plný výkon hned po zapnutí a možnost často vypínat a zapínat světla bez poškození žárovky. Pokud budete svítit LED žárovkami, všimnete si nízké spotřeby elektrické energie a dlouhé životnosti.

Sviťte a zhasínejte bez potřeby stisku vypínače

Svítidla a světelné zdroje zahrnují také zářivkové trubice, žárovky, pohybová čidla, stmívače a objímky. Pohybová čidla se využívají hlavně na schodištích, chodbách a v jiných místech, kde má být dosaženo úsporného ovládání osvětlení. Pohybová čidla si lze vybírat z různých druhů. Jakmile senzor zaregistruje pohyb v prostoru ve svém dosahu, dojde k rozsvícení. Doba vypnutí se dá nastavit, většinou od několika sekund do několika minut.

Tip na článek:  Aerárium – moderní dekorace do každého bytu

Termostaty k regulaci teploty

Termostaty slouží k regulování a k udržování nastavené teploty ve vámi vybraném prostoru. Termostaty obsahují přehledné displeje, programy přednastavené výrobcem i libovolně programovatelné pro vaše potřeby. Velice snadno si nastavíte teplotu i na každý den zvlášť.

Široké elektro služby

Elektro Sychra spol. sro. se zabývá výrobou rozvaděčů NN, montáží slaboproudých systémů EZS, EPS, CCTV a datových rozvodů, projekcí, montáží, revizí, opravami elektrických rozvodů a hromosvodů. Nechybí ani zaměření na prodej elektroinstalačního materiálu. V e-shopu http://shop.elektro-sychra.cz/ si můžete vybírat kabely, vodiče, instalační krabice, spínače, zásuvky, relé přístroje, rozvaděče, hromosvody a mnohý jiný elektro sortiment.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *