Hliníkové ploty dnes najdeme ve všech možných provedeních. Každý, kdo se zajímá o moderní věci jisté ví, že to často nemusí být čistě jen o designu, ale třeba i jen o neobvyklých a nevšedních barvách.

Pokud se rozhodujete, kde si podobné ploty zakoupit, máme pro vás tip. Specialisté z firmy AST PLOTY s.r.o. vám vždy vyjdou vstříc. V jejich pestré nabídce najdete přes 180 odstínů a vybere si tak každý. Plot může dostat zajímavý designový rozměr díky neobvyklým barvám – bronzová nebo stříbrná. Kdo má rád pastelové barvy, tak v matném provedení se na ně bude zcela jistě pěkně dívat. Samozřejmě musí být všechno sladěné, nikdy ne přeplácané.

Balkonové zábradlí nejen jako ochrana

Balkonové zábradlí plní především bezpečnostní úlohu a má za úkol zamezit případnému vypadnutí osob. Mimo to by mělo plnit i úlohu estetickou a třeba i upoutat pozornost kolemjdoucích. Současná nabídka je velice pestrá a není problém si vybrat moderní, krásné a zároveň designové provedení balkonového zábradlí.

Hlavním materiálem při výrobě balkonového zábradlí je hliník, který v sobě skrývá řadu nepopiratelných výhod. Je především velmi odolný, a to nejen proti korozi, ale i proti dalším povětrnostním vlivům. Není se tak čemu divit, že se dnes běžně používá pro mnoho výrobků. Je navíc velmi praktický, věci z něj vyrobené jsou lehké a nenahřívají se na slunci. Pokud se podíváme na design balkonových zábradlí, je dnes velmi oblíbená tzv. pavučina.

Tip na článek:  Proč jsou hliníkové ploty moderní a trendy

Vjezdové brány a výplně jdou ruku v ruce

Vjezdové brány a výplně bran jdou spolu jak se říká “ruku v ruce”. Vjezdové brány slouží zároveň jako místo vstupu na váš pozemek a měly by být dostatečně reprezentativní.

Co se týče jejich provedení, mohou mohou být jedno nebo dvoukřídlové, posuvné či samonosné. Jejich výplně jsou nejčastěji ze dřeva nebo z kovu, případně lamelové. Mezi moderní výplně se řadí hliníkové okenicové nebo hliníkové plaňkové. Ač se to nezdá, tak i dřevěné výplně vydrží při správném pečování a údržbě mnoho let. Naopak hliník nemá skoro žádné požadavky na údržbu, nerezaví a zůstává ve stejném tvaru.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..