Říká se, že oko je oknem do duše. Pravdou je, že z očí lze vyčíst opravdu hodně. Podle nich můžeme určit, jestli nám lidé lžou, jsou rozzlobení, zamilovaní, unavení nebo jim oči září štěstím. Dokonce existuje obor alternativní medicíny zvaný iridologie, který studuje barvy, skvrny, znaménka, značky a laguny na oční duhovce a pomocí nich diagnostikuje celkový zdravotní stav.

Právě v očích se totiž zračí všechny události, které se v našem organismu dějí, představuje tedy jakousi mapu našeho těla. Vyšetření je naprosto nebolestivé, nenásilné a zcela bezpečné. Zahrnuje jen rozbor fotografie vašich očí – duhovky, panenky, očního bělma. Podle toho iridolog vyhodnotí váš zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů a možných budoucích obtíží. Poté vám doporučí alternativní léčbu, změnu vašich návyků či vašeho životního stylu – vše už pak záleží pouze na vás. V případě vážného zjištění navrhne návštěvu lékaře.

Tip na článek:  S ochlazením přichází čas na saunu

Chcete-li tedy zjistit informace o tom, jak na tom se zdravím skutečně jste, dozvědět se, jak ho zlepšit a případným nemocem předejít nebo je alespoň zmírnit, odhalit skrytou příčinu a původ onemocnění, pak rozhodně stojí za to podrobit se právě vyšetření z oční duhovky. Každý orgán v našem těle se promítá na duhovce a celkem spolehlivě tak vypovídá o celkovém zdravotním stavu. Jsou zde vidět všechny poruchy, ke kterým z nejrůznějších důvodů dochází. Pokud je narušen, pak se to objeví i v oku, díky tomu lze rozpoznat, který orgán je nemocný. Odhalí i chorobné stavy od akutních až po zhoubné. Ve spojení s ostatními metodami tradiční čínské medicíny, jako je diagnostika z jazyka, která patří k základním vyšetřením, a reflexní diagnostika z plosek nohou, se stává neuvěřitelně přesnou metodou diagnostiky. Uznávaná je také jako prostředek časné prevence. Tak, nečekejte, až nemoc zaútočí – a buďte o krok napřed.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *