Jak na bolest kloubů? Pomůže aktivní pohyb a vhodný doplněk stravy!

Také se potýkáte s bolestivostí kloubů? Samotný pohyb vám činí nepopsatelná muka? Bolestí jste takřka paralyzovaní každé ráno? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak vás s největší pravděpodobností sužuje počínající artróza nebo zánětlivé kloubní onemocnění. Pro zmírnění bolesti nebo její úplně odstranění je pochopitelně často nezbytná návštěva lékaře. Ovšem existují také nejrůznější doplňky stravy, jež mohou bolest utišit nebo dokonce pomoci k jejímu úplnému odstranění.

Jak na bolest kloubů?

Pokud se bojíte návštěvy lékaře doslova jako „čert kříže“, již samotné pomyšlení na lékařskou ordinaci vám nahání hrůzu a zároveň nejsou vaše problémy tak komplikované, že vás omezují v každodenním životě, pak byste se měli zaměřit na změnu svého stávajícího jídelníčku a vylepšení vlastní životosprávy. Do svého denního harmonogramu se snažte zařadit alespoň minimum pohybu, třeba v podobě procházek se psem. V neposlední řadě vyzkoušejte některé z preparátů a doplňků stravy, jež obsahují značnou dávku kolagenu, jež má příznivé dopady právě na klouby a chrupavky.

Tip na článek:  CBD a jeho výhody: Objevte blahodárné účinky jednoho z legálních kanabidiolů

Na bolavé klouby existuje Geladrink

Doplněk stravy Geladrink byl vyvinut na základě výzkumu revmatologa a spoluzakladatele společnosti Orling prof. MUDr. Milana Adama, DrSc., jež během svého života získal mnoho ocenění a prestižních cen spojených s neodmyslitelným přínosem v oblasti vědy a lékařství. Geladrink je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a pořídit si jej můžete v mnoha různých aplikačních formách – od nápojů, přes vysoce účinný biosol až po želatinové tablety. Jedná se o doplněk stravy, jež je primárně určen k výživě kostí, chrupavek a kloubů sportovců, ale i osob, jež se potýkají s častou bolestivostí nebo dalšími nepříjemnými komplikacemi.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *