Kvalitní podlahy od českého výrobce

Jakákoliv kvalitní podlaha je základem všech druhů staveb. Ať už se jedná o rodinný dům, byt, firmu, továrnu či venkovní prostory, všude potřebujete rovné podlaží a vysoce kvalitní podlahovou krytinu. Podlaha totiž dostává, jako jedná z mála součástí domů a budov, nejvíce zabrat. Když už tedy chcete kvalitu, budete se muset obrátit na profesionály ve svém oboru.

Podlahy na všechny způsoby od odborníka

Jednou takovou společností, jež poskytuje profesionální služby ve všech oblastech, jež jakkoliv souvisí s podlahami, je společnost OK Podlahy. Právě ta se specializuje jak na samotnou distribuci a pokládání všech možných druhů podlah, tak i na jejich renovaci, montáž obvodových lišt, přechodových a ukončovacích profilů, nebo na broušení podkladů pod plovoucí nebo lepené podlahy. Žádný úkol tedy pro ni není nemožný, žádné konkrétní přání zákazníka není problémem.

OK Podlahy vám udělají krásnou podlahu i ve firmě

Samozřejmě, že domácnosti, a konkrétně pak plovoucí podlahy, nejsou jedinou oblastí, ve které se tato společnost naplno realizuje. Taktéž nejrůznější průmyslové podlahy pro ni nejsou žádnou neznámou, ba právě naopak! Do výrobních prostor se v takovém případě nejvíce hodí lité podlahy, na jejichž realizaci se společnost taktéž specializuje. Vybrat si zde můžete například anhydritové, nebo cementové lité podlahy.

Tip na článek:  Plánujete stěhování? Zjistěte si více o dané lokalitě a o sousedech!

Anhydritové podlahy vynikají vysokou pevností

První výše zmíněný typ podlah, tedy anhydritové podlahy, které mohou být dále ještě rozděleny na Anhylevel či na Anhyment, se vyznačují zejména svojí neuvěřitelnou pevností. Ať už tedy takovou podlahu chcete mít ve firmě, kde se neustále pohybuje spousta lidí, nebo v továrně, kde je podlaha vystavena častým nárazům, nebo kdekoliv v domě, nikdy s ní nešlápnete vedle a výsledek bude vždy perfektní.

Cementové lité podlahy využijete zejména na vlhkých místech

Naopak cementové podlahy nejlépe využijete, umístíte-li je na trvale vlhká místa. Na ta se totiž výše popsané anhydritové podlahy příliš nehodí. Tyto je tedy vhodné umístit do vlhkých pracovních prostor, garáží, k bazénu či před dům. Podobnou odolnost vůči nárazům a zejména pak vlhkosti, stejně jako cementové lité podlahy, mají i strojně hlazené betonové podlahy, které pro vás společnost taktéž ráda vytvoří. Potřebujete snad více důvodů, proč se svěřit do rukou těchto odborníků?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *