Spolu s šířením povědomí o tom, že klasické cigarety škodí zdraví, se začaly objevovat jejich méně škodlivé alternativy. Jednou z nich jsou i jednorázové e-cigarety, které nabízí celou řadu výhod. Už na první pohled vás zaujmou svým designem, díky němuž vám ani nedojde, že se jedná o e-cigaretu. Kromě toho můžete vybírat z desítek skvělých příchutí, na které u běžných cigaret nenarazíte.

Zdravější alternativa ke klasickým cigaretám

To, že klasické cigarety škodí zdraví, ví už dnes každý. Právě proto se objevuje čím dál tím více lidí, kteří se snaží hledat méně škodlivé alternativy. Jednou z nejrozšířenějších jsou různé varianty e-cigaret, u nichž se sekáte s různými funkcemi a výhodami. Velmi oblíbené se staly například jednorázové e-cigarety, které nabízí zajímavý design a jednoduché používání.

Známou značkou jednorázových e-cigaret je i Elfbar 600, jež jsou navržené tak, aby připomínaly spíše vaporizér nežli klasickou cigaretu. Použít ji lze pouze jednou, přičemž obsahuje zhruba 600 potahů, což odpovídá přibližně dvěma krabičkám cigaret. Jelikož se jedná pouze o jednorázovou e-cigaretu – odpadá vám automaticky její zbytečné dobíjení a čekání. Podobně jednoduché je i její používání, kdy stačí pouze potáhnout.

Tip na článek:  Inspirace na knihy o zdravé výživě

Desítky příchutí a jedinečný design e-cigarety

Jednorázové e-cigarety od firmy Elfbar jsou oblíbené zejména proto, že disponují opravdu jedinečným designem. Běžně tedy vypadají spíše jako barevné oválné propisky, než jako cigareta – i díky tomu jsou ve společnosti mnohem lépe přijímány a vyhnete se tak nenávistným pohledům. Kromě toho jsou vyráběny hned v několika příchutích, přičemž obsahují nikotin o síle 2 %, což není málo. Dostupný je Elfbar 600 s příchutí jablka, grepu, ostružin, kiwi či dokonce coly. Zakoupit je přitom můžete buď přímo na e-shopu firmy, nebo u partnerských trafik.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *